Daredevil
powrót do forum 1 sezonu

małe pytanko do tych co oglądali obydwa sezony: jeżeli zaczne oglądać serial od sezonu drugiego to trudno będzie mi się połapać w sytuacji czy raczej nie będzie problemu? W sensie takim czy wiele wątków kluczowych dla serialu zaczętych w s01 jest kontunowane w s02 czy w sezonie drugim mamy nową historie, prowadzoną od początku? Ogółem serial mnie nie interesował jednak po wiadomości że jedną z głównych postaci w sezonie drugim jest Punisher i po obejrzeniu trailerów nabrałem chęci żeby zobaczyć jak przedstawiony został jeden z moich ulubionych komiksowych bohaterów. Wiem że dużo trace, że to dla was super serial który warto oglądac od pierwszego odc itd.

dansol20

W sumie to mógłbyś od 2 sezonu, ale stracisz na tym poznanie, tak świetnie wykreowanej i niejednoznacznej postaci jakim jest Fisk no i wstępu do postaci nauczyciela Daredevila

peterock

ten Kingpin też mnie interesuje, musze przyznać... a może machne też ten 1 sezon, dzięki za odpowiedź

ocenił(a) serial na 9
dansol20

Zacznij od pierwszego bo nie będziesz wiedział kim są niektórzy ludzie, jaką mają motywacją a Kingpin będzie tylko złym panem bo tu kontynuują jego wątek który swoje najmocniejsze i najlepsze momenty miał sezonie pierwszym. Nie będziesz wiedział skąd DD ma swój strój, o co chodzi z Japończykami, Stickiem i innymi postaciami. No i najważniejsze, warto dla samego Kingpina.

dansol20

Właściwie nie da się oglądać drugiego sezonu bez pierwszego, ponieważ jest on bezpośrednią kontynuacją tam rozpoczętych wątków. Wielu rzeczy po prostu nie zrozumiesz, więc będziesz miał wypaczony obraz sytuacji.

dansol20

Pierwszy sezon jest takim gównem, że przynajmniej oszczędzisz sobie męczarni

nietzsche

szczerze mówiąc, z tego co pamiętam to odpuściłem sobie serial po 6 odcinkach 1 sezonu. Nie mówie że było słabo, po prostu przygody niewidomego typka w lateksowym stroju ukazane w poważny sposób to nie moja bajka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones