PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702252}

Daredevil

7,9 72 285
ocen
7,9 10 1 72285
7,0 15
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum serialu Daredevil

...i zapowiada się świetny serial.

ocenił(a) serial na 10
WolferMan

gdzie oglądałeś ?

ocenił(a) serial na 9
MrSeba

pewnie w domu jak każdy -_-

poszukaj na kickasstorrents czy innych portalach, z których ściągasz, już jest cały sezon do pobrania.

użytkownik usunięty
WolferMan

Ja to w szoku, że dali od razu wszystkie odcinki :) Pierwszy raz z spotykam się z czymś takim i nie rozumiem dlaczego tak zrobili :D

to Netflix :) z House of Cards zrobili tak samo :)

ocenił(a) serial na 9

Netflix tak robi od kilku dobrych lat :D

ocenił(a) serial na 10

Dokładnie, ta firma wrzuca tak każdy swój serial. Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, i Defenders od Marvela też wrzucą jednego dnia.

WolferMan

Jak obejrzysz to stwierdź, jak dla mnie fana komiksów to straszna miernota.

ocenił(a) serial na 9
CyBerGH0ST

Ja jestem fanem komiksów od 1995 roku i dla mnie jak na razie ten serial to nie jest miernota i dlaczego dla ciebie on taki jest?

ocenił(a) serial na 10
Mr_Apokalips

@Mr_Apokalips
Bo to troll, który nawet tego nie oglądał ;) Albo jest fanem komiksów, ale czytał tylko Hansa Klossa. Nie odpisuj każdemu debilowi, tutaj często ktoś włazi i pisze pierdoły, żeby innych denerwować.

ocenił(a) serial na 5
barry5800

Tak, bo każdy kto ma inne zdanie to zaraz troll?

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

2? Serio? Moge prosić o jakąś argumentacje?

ocenił(a) serial na 5
Charism

Jest nudny, nic się nie dzieje, Daredevila praktycznie nie ma. Wątki kryminalne i za mało motywów związanych z superbohaterami i superzłoczyńcami.
W ogóle serial przypomina bardziej serial kryminalny niz serial akcji s.f.. Samego s.f. też jakoś nie widzę. Bardziej to nudny dramat kryminalny

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

Czyli nie podoba Ci się konwencja. Jedyny zarzut, jaki od Ciebie usłyszałem to 'nudny' i z tym się moge zgodzić, miesjcami, zwłaszcza przy retrospekcjach tatuś-syn, trochę przynudza. Ale nie mozesz się czepiać, że serial nie jest czymś, czym chciałbys by był. :P Daredevil to nie kosmita/superżołnierz/bogacz w hiperzbroji, to tylk otrochę mniej 'zwykły' człowiek. ;)

ocenił(a) serial na 5
Charism

Nie chodzi tego co ja bym chciał. To logiczne, że skoro robią serial o superbohaterze, to ja jako widz będę oczekiwał superbohatera, a nie prawnika, który czasem włoży kostium.
"Daredevil to nie kosmita/superżołnierz/bogacz w hiperzbroji, to tylk otrochę mniej 'zwykły' człowiek. ;)"
Wiem. ja nie oczekuje po serialu kolejnych transformersów czy gwiezdnych wojen, tylko dobrze opowiedzanej historii, gdzie najważniejszy będzie tytułowy bohater.

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

Hmmm, czasem włoży kostium? Z tym nie mogę się zgodzić ani trochę. Ile oglądałeś? Są przecież odcinki, w których w ogóle kostiumu nie zrzuca i nawet nie pojawia się w biurze, gdyż akcja dzieje się bardzo "na bieżąco".

Jak powiedziałeś liczy się dobrze opowiedziana historia, a w niej konieczne są sceny z udziałem Matta, jak i "mężczyzny w masce", przecie superbohater jest nim cały czas nawet bez kostiumu. :) Dla mnie ten serial stanowi właśnie spójnie opowiedzianą historię, klimatyczną i fantastycznie zagraną - w szczególności brawa dla Coxa i D'Onofrio, ale reszcie też nie można nic zarzucić. Chyba jedyny minus to czasem wkradające się dłużyzny.

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

Zrozumiałbym gdyby nie podobał ci się zarys fabularny, aktorstwo, whatever - ma prawo, chociaż ja osobiście uważam ze jest nieźle. Ale nie podoba ci się to ze serial skupia się głównie na postaci Matta a nie Daredevila? Really? I w dodatku wystawiłeś ocenę ,,2'' co wystawia się zwykle najgorszym shitom (nawet ja gówniane ,,The Walking Dead'' oceniłem wyżej, mimo ze serialu nie cierpię, więcej obiektywizmu, bo obecnie twoja ocena to chamstwo, nawet jeżeli ci się nie podoba, to serial na taką nie zasługuje, i zaniżasz niepotrzebnie średnią.) I dodam ze ten serial ukazuje Daredevila jako zwykłego człowieka, tak naprawdę będąc szczerym to przyznam szczerze ze bez tylu wątków z Mattem ten serial wiele by stracił, jeżeli nastawiałeś się na kino akcji z superbohaterem - to tego się nawet nie spodziewaj, serial dojrzale podchodzi do tematyki ,,superbohaterstwa''.

ocenił(a) serial na 10
Charism

@Charism

Nie rozmawiaj z tym debilem. Sam powiedział, że nie oglądał serialu, a ocenia go na podstawie tego co tutaj czyta.

użytkownik usunięty
WolferMan

Wstrzymam się z opinią do końca sezonu.

ocenił(a) serial na 5
WolferMan

Jak dla mnie kolejne przyziemne badziewie. Za mało akcji, za dużo kryminału. Zdecydowanie mało Daredevila. Nawet nie ma stroju tego z którego jest znany. Film z 2003 (w wersji rozszerzonej) był lepszy. Tam była jakaś akcja, coś się działo, a nie kilometry dialogów prowadzące donikąd.

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

bywa. WIemy, że dla ciebie dialogi to zbyt skomplikowana rzecz. Wracaj oglądać transformersy, może przynajmniej zrozumiesz fabułę.

ocenił(a) serial na 5
Dealric

Nie oglądam jakiś głupich transformersów. Ja oglądam rzeczy z ciekawą fabułą, a nie nudne kryminały.

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

Za glupis na ciejawa fabule

ocenił(a) serial na 5
Dealric

chyba ty

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

I wlasniebto udowosniles... na poziomie podstawowki

ocenił(a) serial na 5
Dealric

Musiałem mówić do ciebie na twoim poziomie byś zrozmiał.

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

Tak sobie wmawiaj;)

ocenił(a) serial na 10
Dealric

Dealric nie karm więcej trolla. Niech ginie.

MistrzSeller

Czyli że co? Zamiast wstrzymać się z oceną, skoro serial nie jest dla Ciebie, to wystawiasz 2? Czemu nie 1? Zarzut o strój w ogóle pominę. Daredevil to Daredevil - wychodzi w nocy kiedy trzeba. Matt Murdock to przede wszystkim prawnik - i tutaj mamy swoiste dwie perspektywy więc logiczne, że całość będzie stonowana. Akcji jest wystarczająco dużo - szczególnie akcja z końca drugiego epizodu jest wszystkim, czego w sumie potrzebowałem. Daredevil z 2003 to okres beznadziejnie biednych filmów o superbohaterach na podstawie komiksów, w których liczyły się super efekty specjalne (dzisiaj wzbudzające uśmiech politowania) i masa pieniędzy, bo to jakiś tam blockbuster musiał być. Całości oczywiście nie obejrzałeś, prawda? Jeśli dla Ciebie długie dialogi są powodem do wystawiania niskich ocen, to trochę współczuje filmom i serialom, na które się natkniesz (vide House of Cards).

ocenił(a) serial na 5
Birdlike

Serial jest dla mnie. Lubie superbohaterów. Ale serial jest zrobiony byle jak i skupia się na najnudniejszych elementach. Ten serial powinien się nazywać Matt Murdock, a nie Daredevil.
Wersja z 2003 miała ciekawą historie, w której było sporo akcji, ale też ciekawej fabuły, nie wydłużanej na siłę.

Trudno, żebym oglądał każdy słaby serial na który natrafię.
"Jeśli dla Ciebie długie dialogi są powodem do wystawiania niskich ocen"
Tak, bo jak komuś się nie podoba serial to musi być zaraz idiotą. Ja lubię wiele seriali, gdzie dialogi mają znaczenie, ale tutaj nie jest to ciekawe. Poza tym nie po to ogladam film o superbohaterze z komiksów marvela.

ocenił(a) serial na 7
MistrzSeller

W każdym odcinku masz przynajmniej 2 sceny walk, a Ty wciąż twierdzisz że to nudny kryminałek z samymi dialogami? Pomijając fakt że cała fabuła skupia się właśnie na Daredevilu

ocenił(a) serial na 5
Gyp

Bo jest nudny, a scen walk może być i nawet jedna byle by cała reszta była ciekawa. A tu za mało jest samego daredevila.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Skąd wiesz, że jest za mało skoro nie oglądałeś serialu idioto? Ile masz lat? 8?

ocenił(a) serial na 5
barry5800

Oglądałem dwa pierwsze odcinki.

ocenił(a) serial na 10
barry5800

Jeśli mu się nie podoba to nie ma co go namawiać. Jeśli woli akcję, co chwilę nowego przeciwnika i kolorowe kostiumy to niech w spokoju ogląda bajkę Ultimate Spider-man. Jeśli przerasta go narracja, rozmowy, opowieści i ogólnie fabuła to go w żaden sposób nie przekonasz. Być może ma 8 lat, być może trolluje, być może ma inny gust a może po prostu jest idiotą. Nie masz na to żadnego wpływu i im wcześniej to sobie uświadomisz tym będziesz miał spokojniejsze życie. ;)

ocenił(a) serial na 9
Assassinek

Tu problemem jest co innego.
On ogląda bajki dla dzieci i jest przekonany, że ogląda ambitne dzieła. Potem ogląda filmy dla dorosłych i myśli, że są nudne i fe. Boję się pomyśleć co by było jakby obejrzał rzeczywiście ambitne dzieło ;)

MistrzSeller

Nie powiedziałem, że jesteś idiotą. Jesteś chyba w promilu osób, które uważają, że serial jest nudny przez swoją strukturę, dialogi. Przede wszystkim - jest inny. Każdy odcinek to nieco odmienna historia. Ogromnym atutem jest klimat. Nigdy wcześniej Marvel nie robił aż tak głębokiej, dojrzałej i mrocznej historii o bohaterze ze swojego komiksu. Wystarczy spojrzeć na ocenę na IMDB - serial jest niemal doskonały. Szkoda tylko, że nie jesteś w stanie tego dostrzec.

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

To jest w dużej mierze origin story, początki jego działalności - a akcja dzieje się w krótkim okresie czasu. Ja się cieszę, że pokazali pierwszy strój z komiksów wg mitologii Daredevila.

ocenił(a) serial na 10
WolferMan

Ja już mam obsesję. Dowiedziałam się o nim dopiero dzisiaj i mając w pamięci Daredevila z Affleckiem byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Jest jednak sobota, a ja nie mam życia prywatnego, więc zarzuciłam i nie żałuję. Jest fantastyczny. Klimat cudownie mroczny, postaci świetnie zbudowane i jeszcze lepiej zagrane, muzyka i sceny walki: miód i orzeszki. No i główny bohater jest bajecznie gorący. A ujęcia z odbiciem w okularkach? I to jego mieszkanie?
Dobra, dość. Bo mogłabym tak do końca świata. Wracam oglądać.

ocenił(a) serial na 9
WolferMan

Ja po czterech odcinkach już wiem że doczekałem się czegoś porządnie mrocznego, na razie rewelacja.

WolferMan

Kwietny serial ;] w końcu coś na poważnie i zdecydowanie dla dojrzalszego widza ;] Kinowy Marvel przy tym serialu to niewinne domowe przedszkole, Daredevil deklasuje swoich kolegów z dużego ekranu niemal pod każdym względem ;p Oby wzieli sie też za Punishera ;D

ocenił(a) serial na 9
hudylobo

Daredevil w superbohaterskim deklasuje wszystko od Watchmenów i TDK ;]

ocenił(a) serial na 9
Dealric

Nolan ze swoimi ochrypłymi batmanami może twórcom DD co najwyżej buty czyścić. DD póki co najlepszy z seriali o Superbohaterach. Czekam na resztę. No i nie pogniewałbym się o Punishera w takiej stylistyce. Nowego Blade też chętnie przyjmę.

ocenił(a) serial na 8
WolferMan

Obejrzałem już 7 odcinków.W seansie przeszkadzał mi troszeczkę fakt (przynajmniej w moim odczuciu),że za mało skupili się na Daredevilu.Chodź wiadomo-ma to też dobre strony,gdyż tym kosztem ekipa miała odpowiednią ilość czasu by przedstawić ciemna stronę Hell's Kitchen co oczywiście jest bardzo istotne dla fabuły.Trochę drażniło mnie jak niektóre sceny walki zostały pominięte (np. początek 2 odcinka) i przedstawione np. jako ustna relacja .Jednak zawsze na 1 odcinek trafiała się porządna scena akcji i muszę przyznać ,że osoby odpowiedzialne za choreografię i zdjęcia odwalili kawał dobrej roboty bo pojedynki wyglądają cholernie świetnie.Póki co mój ulubiony odcinek to siódmy-według mnie najciekawszy :D

ocenił(a) serial na 8
WolferMan

Jestem zdumiony jakością serialu. Taki arrow to może mu buty czyścić.

ocenił(a) serial na 8
Jinno

Arrow ma inny klimat i według mnie ciekawszą historię :D(Kwestia gustu) Jednak Daredevil ma znacznie większą dawkę realizmu.I nie mam tu na myśli scen akcji a cechy charakteru postaci.W The Arrow momentami postacie fochają się o byle gó*#no a w marvelowskiej produkcji ani razu nie miałem takiego uczucia .Sprawiają wrażenie niezwykle wyrazistych.(M.in. dlatego pewnie dużo osób ma pozytywna opinię o tym serialu). Pomimo,że dzieło Netflixa nie do końca przypadło mi do gustu,uznaję je za ambitna produkcję i nie żałuję poświęconego czasu .Warte uwagi :)

ocenił(a) serial na 8
WolferMan

Też jestem po pierwszym odcinku. Dziwi mnie to że tyle się bił po mordzie Daredevil i na drugi dzień siedzi sobie przy śniadaniu już jako prawnik i nie ma na twarzy najmniejszego zadrapania ;/

użytkownik usunięty
Jinno

Jestem po pierwszym odcinku. Zgadzam się, że jakość serialu jest na poziomie (już na pierwszy rzut oka). Nie zgodzę się jednak z drugą częścią twojej wypowiedzi. Arrow ma swoje plusy i minusy, jak choćby faktyczne obrażenia po walce na co zwrócił już uwagę @matirix2010.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones