PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734179}
6,5 2 721
ocen
6,5 10 1 2721
Damien
powrót do forum serialu Damien

Czy Ktos moze wie ??

ocenił(a) serial na 10

Wie może ktoś lub czytał jakieś plotki czy będzie 2 sezon i kolejne ??

ocenił(a) serial na 10
Yachu92

Według plotek ma być ale zobaczymy pewnie niedługo pojawi się jakieś oficjalne info.
Ale moim zdaniem po ostatnich odcinkach powinni zrobić 2 sezon :D A może też być tak że dobry serial usuną a jakieś badziewie przedłuża :D Pozostaje tylko nadzieja i oczekiwanie na oficjalne info :)

ocenił(a) serial na 7
sarosiu_filmaniak

Oby był 2-gi sezon. Ciekawe jak rozwiną nowe wątki, które zostały bez odpowiedzi po 10 odcinku. Swoją drogą mamy jakiś wysyp seriali o Lucyferze i demonach ostatnio. Czekam także na 2-gi sezon Lucifer'a. Fakt faktem minęło kilka tygodni, a ocena serialu Damien nadal 6.6 ;) Pozdrawiam

KAMP

Hehe Lucifer też fajny ale mogli by rozwinąć trochę bardziej wątek z panią detektyw ^^ może okaże się jakimś pół aniołem. No i przede wszystkim końcówka była fajna i jako tako sama zapowiedziała 2 sezon tyle o Lucyferze. Co do Damien to te 10 odcinków to stanowczo za mało jak na taki serial. Ale jest nadzieja gdyż jest artykuł że produkcja ostatnimi odcinkami poprawiła sobie oglądalność ;)

ocenił(a) serial na 7
sarosiu

Lucifer jest stargetowany na gimbazę.

Yachu92

w Szatanie nadzieja ;)

Yachu92

Raczej będzie. Ostatnio na Twitterze Bradley odpowiadał na pytania i coś tam pisał o 2 sezonie..

ocenił(a) serial na 9
Yachu92

czytałam ostatnio wywiad z reżyserem Damiena. Za każdym razem mówił, że "ma nadzieje na sezon drugi"
Nooo ja teeeeż chcę tegooo !!! Genialny serial! :D

Yachu92

Nie, nie będzie http://www.ew.com/article/2016/05/20/damien-canceled-ae

ocenił(a) serial na 7
marcin021m

widziałem i mnie to doprowadza do szału, już któryś serial mi anulowali: faking it, agentka carter, containment, the family a teraz damien.....no świetnie......po prostu rewelacyjnie a jakieś gówna typu pamiętniczki wampirów co już mają po bóg wie ile sezonów i można się porzygać oraz te same schematy to są emitowane cały czas.

Rrouge

ale co maja pamietnikiczki wampirków do tego jak to inne stacje pluj sie do seriali z danej stacji

ocenił(a) serial na 7
Marko81

wiem, ale mogę się pluć, wiem że nic nie mają, ale i tak mam prawo się pluć, na pamiętniczki i tak już prawie wszyscy narzekają i piszą że już też mogli by zakończyć, poza tym...8 sezonów? podczas gdy co nowszy to coraz gorszy? brak logiki.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Kur,,a Czekałem tyle czasu na ten serial, kiedy już się doczekałem, zacząłem oglądać, później odcinki finałowe były najlepsze, zacząłem wyczekiwać na info że jednak będzie 2 sezon, a tu masz. Co za, szkoda mi słów. Jestem wściekły, niech ich Damien pozabija.

ocenił(a) serial na 4
marcin021m

Całe szczęście :) Koniec badziewia

ocenił(a) serial na 9
marcin021m

Ale takie badziewie z lucyferkiem wyglądającym jakby się z castingu do ekipy z new jersey urwał to co?
No k***** oczywiście, że drugi sezon.
Porządne anulują a dupne w 100% przewidywalne nie... -.-

Yachu92

nie będzie :)

ocenił(a) serial na 9
WodaMoralna

szkoda, podobnie jak z exorcist :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones