PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765042}

Scarlet Heart: Ryeo

Dal-eui yeon-in-bo-bo-gyeong-sim:lyeo
8,5 1 829
ocen
8,5 10 1 1829
Dal eui yeon in bo bo gyeong sim:lyeo
powrót do forum serialu Dal-eui yeon-in-bo-bo-gyeong-sim:lyeo

2 sezon i książka

ocenił(a) serial na 10

Po obejrzeniu tego serialu czułam się jak po ciężkim rozstaniu z chłopakiem. Zacznę od tego, ze jest to koreańska adaptacja chińskiej książki, której fabuła rozgrywa się na dworze chińskiej dynastii, co chyba jest jedną z największych zalet tego serialu, gdyż koreańska wersja również bazuje na postaciach historycznych. Oczywiście wątek romansowy bad boya, którego lodowate serce jest wstanie odmienić tylko główna bohaterka jest fantastycznie pokazany, jak i krajobrazy, stroje i dworskie realia. Klimatyczna muzyka jest naprawdę przejmująca i do tej pory mam ciarki jak słucham "gesture of resistance". Niestety drugi sezon został zrealizowany tylko w chińskiej wersji i nie jest to już adaptacja, tylko historia napisana przez scenarzystów i przeniesiona do czasów współczesnych. Nie oglądałam i nie wiem czy jest to godne polecenia. Jeśli chodzi o koreańską wersję to jest promyk nadziei, ponieważ odtwórczyni głównej roli wstawiła na którymś portalu społecznościowym ujęcie z planu, na którym widać jak płaczącej w muzeum Hae Soo któś podaje chusteczkę. Oczywiście możemy się domyśleć kto to był i możemy mieć również cichą nadzieję, ze kochankowie się jednak odnaleźli we współczesnym świecie :) przynajmniej ja się tego trzymam :)

ocenił(a) serial na 9
promyczeq

Fsntastycznie ujęte :) nic dodać i nic ująć. Zgadzam się ze wszystkim. Serial skradł moje serce :-)

ocenił(a) serial na 9
promyczeq

Rozumiem wasze rozgoryczenie tym że ostatni odcinek powinien skończyć się happy endem ale wolałabym żeby zrobili odcinek specjalny niż psuli ten serial kolejnym sezonem.

ocenił(a) serial na 10
promyczeq

Dla pokrzepienia serca cierpiącego po obejrzeniu tej dramy proponuję zobaczyć zdjęcia z sesji fotograficznej głównych bohaterów dla Cosmopolitan (Google, Scarlet Heart Ryeo, grafika ). Przepiękne fotki, bohaterowie we współczesnej wersji. Wystarczy popatrzeć by wyobrazić sobie jak mógłby wyglądać happy end w nowym życiu :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones