PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853700}

D.P.

7,6 1 016
ocen
7,6 10 1 1016
D.P.
powrót do forum serialu D.P.

Premiera

ocenił(a) serial na 9

Już była sezon zakończony można zmienić. Ogólnie serial fajny trochę humoru trochę poważnych tematów szczególnie znęcanie się nad podwładnymi. Ten problem istnieje naprawdę u nich w armii. Szkoda mi było tych biedaków nic nie zrobili a oni tak nad nimi się znęcali. Ogólnie zawsze oglądam dramy z ang lub polskimi napisami ale ze tu był lektor to spróbowałam dziwnie sie słuchało zwłaszcza że imiona i nazwiska były źle wypowiadane tak samo jak usłyszałam taeboki zamiast tak jak się poprawnie powinno mówić to aż przewróciłam oczami. Oni chyba nie sprawdzają czy rzeczywiście tak to się wymawia tylko jadą z prądem

Tiina

Obejrzałem 2 odcinki i na razie propsy. Co do znęcania się w armii miałem to wątpliwa przyjemnośc osobiście tego doświadczyć. Mało tego mój kumpel zdezerterował i byłem jednym z wielu wysłanych na jego poszukiwania. Dla niego w końcu skończyło się szczęśliwie bo udawał świrusa (no chyba, że faktycznie mu odwaliło) i wyszedł po odsiedzeniu chyba miesiąca w "anclu" do cywila. Zobaczymy co dalej w serialu się wydarzy...

gothblack

Ja pisze zawsze priva na fb i szybciej odpowiadają
Moze jakby nas wiecej tak robilo to by było lepiej
Screena stad i wysylasz

ocenił(a) serial na 7
Tiina

dobry serial

ocenił(a) serial na 9
Tiina

Nie wiem co tam zobaczyłaś ale jeżeli ten film dla Ciebie jest kolejną nudną historią to Twoje wywody mieszczą się w jednym zdanie " huja widziałasz i huja wiesz "
Sam osobiście ściągałem żołnierzy z nie powrotu i film pokazuje 90%

ocenił(a) serial na 9
krzych2

Przepraszam bardzo a gdzie ja napisałam że mi się nie podoba bo podobał mi się bardzo, ale jak widać niektórzy odbierają to inaczej
Jest to serial nie film a takie odzywki to sobie możesz swoich znajomych raczyć nie mnie. Każdy ma swój gust i co innego mu się podoba. Jeśli ktoś nie zgadza się z opinią drugiej osoby to trudno a nie rzucasz hujami na lewo i prawo.

ocenił(a) serial na 8
krzych2

Słowo "Huj" piszemy przez CH.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones