Dżentelmeni (2024)
Dżentelmeni: Sezon 1 Dżentelmeni Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Dżentelmeni (2024)

Wyrafinowana agresja

Refined Aggression 1h 7m
7,4 490
ocen
7,4 10 1 490
Dżentelmeni
powrót do forum s1e1

Widać że netflix dziwki, koks, mózg na ścianie są ale Gypsy czyli cyganie boją się wypowiedzieć i zastępują ich trawlers czyli wędrowcy (pewnie transportują pierścień) bo poprawność polityczna zabrania clown world.

ocenił(a) serial na 7
PIXA_GOD

Ten odcinek byłby bardzo dobry, gdyby nie ta scena polegająca na zmuszania do bycia kurą, po czym prześladowany, udający kurę strzela w łeb prześladowcy. Nie wiem czemu to miało służyć. Bez sensu!Z tego powodu ten odcinek góra na 6.

Peter2013

Jak to czemu to miało służyć? Temu żeby się zawiązała fabuła.
I rozpoczął typowo dla GR lawinowy efekt jakiejś absurdalnej złej decyzji, której efekt będziemy teraz zapewne oglądali przez resztę serialu.

Pewnie takich scen nas czeka więcej, tzn. jakiegoś odklejonego przełamania konwencji, bo to jeden z głównych punktów u tego reżysera.

Mi np. niespecjalnie podobał się ten w drugim odcinku (spoiler ->) gdzie w mieszkaniu podczas szukania paszportu na głównego bohatera czeka osiłek i zawiązuje się walka. Słabe, bo ta scena była właśnie strasznie standardowa. Taka bitka w mieszkaniu gdzie rzucają sobą po ścianach i uderzają patelnią... człowiek już to sto razy widział. Liczę, że w kolejnych odcinkach będą lepsze pomysły takie jak właśnie tańcząca kura.

ocenił(a) serial na 7
Stolarcfc

Mam trochę odmienne zdanie..a ta scena była słaba i męcząca dla mnie, jako dla widza. W kolejnych odcinkach było już dużo lepiej. Rzecz gustu.

ocenił(a) serial na 7
PIXA_GOD

O właśnie to mnie strasznie zastanawiało, dlaczego nie zatrudniono Romów do roli Romów xd dziwaczne takie

przywi

A Bratt Pitt jak zagrał gipsy to też jest prawdziwym gipsy,co hahaha. Od tego są aktorzy, żeby zagrali kogoś,kim w życiu nie są.

ocenił(a) serial na 7
C_N_3

Lol. Obvious, ale można zatrudnić osoby, które będą pasować do roli wizualnie?

przywi

Lol. Obvious,ale od tego jest charakteryzacja, co?

ocenił(a) serial na 7
C_N_3

No to średnio im pykło XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones