PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010385}

Dżentelmeni

The Gentlemen
7,4 15 786
ocen
7,4 10 1 15786
7,1 7
ocen krytyków
Dżentelmeni
powrót do forum serialu Dżentelmeni

Uwielbiam prawie wszystkie filmy Guya...szczególnie te gangsterskie, ale w tym serialu humor jest miejscami po prostu tandetny i głupi. Ten brat zachowuje się jakby nie miał mózgu, a bez tych jego kłopotów nie byłoby serialu. Wszystkie filmy mają fajny brytyjski humor. W serialu są momenty typowe dla Guya, ale ogólnym rozrachunku jest to wg mnie tandetne

ocenił(a) serial na 6
cellfreak

Mam podobne odczucia. Porachunki, Przekręt, oraz inne do których ciągle się wraca i można oglądać bez końca. A tutaj, no obejrzałem, i nic. Nic mnie za bardzo nie porwało. Spoko serial, obejrzałem, ale brakuje tego czegoś

marcing2003

domyślam się,że nakręciłbyś lepszy z tym CZYMŚ

cellfreak

Mam podobne odczucia po trzech odcinkach i w sumie identycznie miałem po tym ostatnim jego filmie ze Stathamem i Plazą - formuła się chyba przejadła. Efekciarstwo i tandeta są fajne gdy są dobre postacie, dialogi no i humor. Tu tego brakuje - dialogi są czerstwe a postacie irytują.

ocenił(a) serial na 4
cellfreak

Dlatego polecam film pod tym samym tytułem z 2019. Serial rozczarowuje, film na szczęście nie.

ocenił(a) serial na 5
enchant

Potwierdzam. Film był świetny.

ocenił(a) serial na 6
enchant

Nie potwierdzam, film był równie przeciętny.

ocenił(a) serial na 6
cellfreak

Bez jaj, a w takich Porachunkach wszyscy zachowują się z inteligencją czołowych analityków giełdowych i fizyków kwantowych? Zgadzam się, że pazur reżyserski Richie'go przytłumiony, ale ieśli nie miałeś w rodzinie głupków pakujących się (no nie w aż takie) kłopoty, to pozazdrościć.

ocenił(a) serial na 5
aklekot

W sumie racja...ale tutaj ten humor jest taki tandetny...irytujący. W porachunkach pokazywał po prostu nieogarniętych oszołomów. Tutaj oglądamy jakiegoś kolesia, którego normalnie możnaby podciągnąć pod niedorozwój umysłowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones