PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766399}

Czysty geniusz

Pure Genius
7,2 966
ocen
7,2 10 1 966
Czysty geniusz
powrót do forum serialu Czysty geniusz

Jak dla mnie serial bardzo dobry. Postacie było łatwo było polubić, a połączenie medycyny i techniki mi się podobało. Każdy odcinek oglądałam z przyjemnością i z chęcią zobaczyłabym dalsze perypetie bohaterów. Niestety przyzwyczaiłam się już, że dobre seriale są anulowane już po pierwszym sezonie, a inne ciągną się w nieskończoność. Wielki plus to postać Jamesa Bella. Aktor A. Prew odwalił kawał dobrej roboty. Co prawda od serialu wymagam głównie miłego spędzania czasu, ale znam wiele gorszych produkcji, które dostały kolejny sezon, więc jest mi smutno :(

laurag1312

Zgadzam się z Tobą. Bardzo dobry serial, zakończenie tragiczne (aż chce się kolejnego odcinka). I nie ma 2 sezonu :(
I przypadki medyczne i sposoby leczenia, technologie, a także samo życie głównych bohaterow - wszystko było naprawdę bardzo dobre.
Także niech nakręcają 6.tysięczny któryś odcinek jakiś głupawych tasiemców... Przecież to jest 100 razy lepsze :/

laurag1312

Serial dobry - Ale osobiście mnie nie wciągną serial do obejrzenia na raz, możliwe też po po prostu tematyka lekarska to nie moja bajka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones