Czysta krew
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4

ocenił(a) serial na 10

Jak myślicie jak skończy się ten sezon ??? To chyba najbardziej mnie ciekawi xD

ocenił(a) serial na 6
Bonnie807

Wszystkich pożre ta mała laleczka voodo;)
Zaraz...
Nie, to się kupy nie trzyma, przecież ma być 5 sezon!
Dobra, to już nic więcej nie wymyślę.

WhiteDemon

Na pewno Sookie nie bedzie z Erykiem :(

ocenił(a) serial na 7
aleirdalag

To chyba dobrze, odkapcieje może w końcu - i serial, i Eryczek - bo już ta wyciekająca z monitora słitaśność mnie mdliiii ;D

ocenił(a) serial na 10
WhiteDemon

Hmmm kolejny komenatrz ktory o dziwo mowi ze masz jakis problem ? tylko w czym on tkwi pytanie zostalo zadane ze wzgledu na koniec sezonu a nie np zainteresowaniem sookie lub billa czy ercia,ogolnie co z wszystkimi bohaterami ;] ale widac nie wszyscy lapia :)

ocenił(a) serial na 6
Bonnie807

Powtórz powoli i wyraźnie, bo jak słusznie się domyślasz jestem ciężko kapująca.
Musisz mi wszystko jak krowie na rowieXD

PS. Jak nie dostrzegasz moich subtelnych ironii to już Twój problem;)
Keep smiling.

ocenił(a) serial na 10
WhiteDemon

Ciezko nie zauwazyc :))) Czas skonczyc ta dziwna rozmowe.

ocenił(a) serial na 10
Bonnie807

Sookie wróci do Billa,a Eric...Eric do samego siebie XD

ocenił(a) serial na 8
Bonnie807

Ja obstawiam, że zabiją Marnie przez co zostanie zdjęte zaklęcie i wszystko wróci do normy. Eric odzyska pamięć, Sookie nie będzie z nim,bo już normalny jej się nie będzie podobać i przez następny sezon będzie to przeżywać, Pam odzyska urodę i wnętrzności xD Jason w końcu ulegnie Jessice (mimo wszystko), z kolei ona zacznie się bawić xD Bill nie będzie już chciał Sookie (i dobrze) a Lafayette zacznie organizować spotkania spirytystyczne z Jesusem za plecami ;) Sam trochę oberwie od Marcusa a Alcide zostawi Debbie (bądź ona jego i wtedy będzie się mścić znowu na Sookie wraz ze swoją nową watahą ;) )

ocenił(a) serial na 7
Bonnie807

Też liczę na to, że Jess i Jason będą razem. Bardzo lubię obie te postaci. Bardzo bym nie chciała, aby Sook wróciła do Billa (mimo wszystko nadal go nie lubię). Chcę za to, żeby Marnie zginęła i żeby unicestwili na dobre ducha Antonii. Podejrzewam, że Tommy czymś jeszcze nas zaskoczy - być może dokona jakiejś spektakularnej zemsty na Samie. A Sama czeka konfrontacja z Marcusem.

ocenił(a) serial na 10
black_eye

też mnie sie tak wydaje, że Tommy będzie się mścił na Samie.. :D a Sooki na bank wróci do Billa ;]

ocenił(a) serial na 9
Bonnie807

To prawie jak pisanie książki :] ale zabawa...
A więc co by tu .... Hmm
Sookie stanie się wampirem, a co tam... do tego zakocha się w Pam i będą :] Bill spadnie w hierarchii tak nisko że będzie czyścił buty Endingtona gdy ten wygrzebie się z pod betonu, a Eric postanowi być wegetarianinem i będzie egzystował w celibacie, wiecznie ubranym w jeansową kurtkę i koszulę w kratę .. .. Podoba się? Mnie chyba nie bardzo ;)
A tak serio to cięzko trafić w zamiary AB. Jest tak nieprzewidywalny, że wszystko jest możliwe. Myślę też, że możliwe jest to iż jakiegoś bohatera " uśmiercą"...Jess?Nan? ( oby Tarę...) Sookie na pewno nie umrze, ale czy będzie "sobą" ?

Bonnie807

-Eric odzyska pamięć, pytanie tylko, czy będzie pamiętał o tym co zaszło pomiędzy nim a Sookie?
-Debbie będzie próbowała zabić Sookie z zazdrości o Alcide'a
-Marnie/Antonia zostanie zabita albo przez któregoś z wampirów albo przez Lafayetta
-Tommy zginie z rąk Sama
- Powróci żądny zemsty Russell
- Jason i Jessica będą razem, o ile Jessica nie zginie podczas kolejnego starcia pomiędzy wampirami a wiedźmami
- Sookie wróci do Billa

stella_9

na bank nei będzie eric pamiętał, bo tak jest w książce.
debbie też będzie probowała zabic sookie, ale wydaje mi się, że debbie zginie, bo obroni ją eric słodziak, albo bill, albo jason przypadkiem.
- marnie zostanie zabita

"-Tommy zginie z rąk Sama" - o a o tym to bym nie pomyślała xd
- raczej dla mnie sookie nie wróci do billa :) za bardzo zakochała się w nowym ericu żeby tak od razu skoczyc w ramiona billowi, który i tak bardzo się zmienił.

ocenił(a) serial na 8
Eryniae

Może Sookie będzie przez jakiś czas singlem ;p

Eryniae

I dobrze, że nie będzie pamiętał. Gdybym ja się dowiedziała, że zachowywałam się tak, jak on (oraz, że chodziłam w tak "ładnych" ciuchach) przeżyłabym bardzo poważny wstrząs. Także dla dobra psychicznego Erica, niech on się lepiej nie dowiaduje ;D
I w sumie dalej się martwię, że w 10 odcinku zginie Jessica. To by był dla mnie cios, bo to moja ulubiona postać. Oby nic tak szalonego nie przyszło do głowy twórcom. Mogę zabić Jesusa, Tommiego, Nan albo Debbie (mimo, że mi jej żal).
A Sookie niech lepiej nie skończy z żadnym, bo to szkodzi postaciom Erica i Billa.
Poza tym, wcale nie byłabym pewna czy zabiją Marnie. Ona w sumie sama w sobie jest niegroźna. Groźna to jest Antonia ;]

Shadow_24

ale dlaczego mieliby zabic jess:(? może to chodzi wlaśnie bardziej o debbie? albo tommiego? albo może się tak skończy że sookie stanie się coś, że niby umiera, a w kolejnym sezonie wszystko będzie dobrze..?

Eryniae

Już chyba gdzieś pisałam, że w opisach odcinka 11 i 12 nie ma ani słowa o Jessice ;/ A piszą tam o Jasonie i Hoycie (nie wiem, jak to się odmienia). Tak mnie to jakoś dziwnie niepokoi....

ocenił(a) serial na 8
Shadow_24

Ale i tak Eric będzie chciał się dowiedzieć co było między nim, a Sookie ;p. Już chcę widzieć jego minę, po tym jak odzyska pamięć.

Cristall

pewnie tak, ale dobrze, ze sezon 5 jest zaplanowany ;D

ocenił(a) serial na 10
Eryniae

No tak ciekawe co w 5 sezonie bedzie ;D moze demony :P Co do zakonczenia to nie jestem pewna czy w tym sezonie zabija ta wiedzme ... jak narazie to ona jest gora.Moze wlasnie Russell cos z nia zrobi xD ale to tylko przypuszczenia ;]
A Eric zapewne z calych sil bedzie chcial wiedziec co byla miedzy nim a Sook, a jak sie dowie bedzie goraca.A i mysle ze Sook cos bedzie krecic z niasacym jej pomoc wilkolakiem ;Dmoze nie w tym sezonie ale kiedys napewno :)

ocenił(a) serial na 7
Shadow_24

Rzeczywiście to jak Eric wygląda w tym sezonie jest dramatyczne w porównaniu z jego wcześniejszym 'imidżem"!:] Za to Bill wygląda dobrze jak nigdy przedtem. Ciekawe czy tak będzie dalej?

ocenił(a) serial na 8
Mims

Ciekawe co będzie jak Russel powróci... Może się zemści? Może będzie chciał zabić Sookie. Albo skoro nie będzie miał Talbota, to pomyśli, że może zabije Pam? To by było straszne ;< Jeszcze się 4 nie skończył, a ja już o 5 myślę ;p

ocenił(a) serial na 8
Cristall

Russel mógłby jeszcze trochę ludzi powybijać, bo bardzo podoba mi się to, że ludzie nie akceptują wampirów i z nimi walczą. Bo w końcu przestali być ofiarami, pięknie by było gdyby zrobili wojnę - ludzie kontra wampiry xD

ocenił(a) serial na 10
Eryniae

Jest jeszcze Alcide :/

ocenił(a) serial na 10
stella_9

Sookie raczej nie wróci do Billa, a co do reszty Twoich przypuszczeń to wydają się do zrealizowania. Wg mnie Sookie w 5. sezonie będzie sama i skupi się na poznaniu siebie i rozwijaniu swoich mocy. Chciałabym zobaczyć jak korzysta z nich w pełni i pokonuje Marnie/Antonię w finale serii.
A tak na marginesie to biedny ten Eric, jak był sobą uganiając się za Sookie nic nie zdziałał. Następnie musiał stracić pamięć, żeby ją zdobyć, a jak już odzyska pamięć to zapomni słodkie chwile z Sookie. I tak źle i tak niedobrze.

ocenił(a) serial na 7
radziecka84

dla mnie najważniejsze jest to, ze cały sezon skończy się przed 16 września ( wybywam z kraju wtedy i dostęp do internetu będzie mocno ograniczony..)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones