Czysta krew
powrót do forum 3 sezonu

Czy ktos zauwazyl ze w tym sezonie jest strasznie duzo meskich seksualnych innuendoes. Nie przeszkadzaja mi geje, ale ogladaja ten show rowniez osoby heterosexualne oraz lesbijki ... Wiadomo ze Alan Ball, ktory jest producentem jest gejem ale ten pan chyba sie za bardzo rozpedzil by stworzyc ten serial jedynie dla swojego upodobania :( Szkoda... A co wy myslicie?

ocenił(a) serial na 10
Calanthe1234

Sądzę, że den temat zdechł śmiercią naturalną tydzień temu, bo większość ludzi nie przejmuje się tym tak jak paru skryto-homofobów oszukujących samych siebie, że nimi nie są.
http://www.filmweb.pl/serial/Czysta+krew-2008-399264/discussion/Homoseksualizm+w +TB...,1429350

ocenił(a) serial na 9
Liz_Luthor

Kochanie jesli ci sie nie podoba temat to po co sie pod nim podpisujesz? :) a wracajac do tematu to widzialas sceny lesbijskie? ja akurat nie :P jako kobieta wolalabym zeby i nas wiecej pokazywano :P

Calanthe1234

Zgadzam się. Brakuje przede wszystkim scen lesbisjkich ;> :)
a tu gejowska (męska) goni gejowską (męską) nie mam z tym problemu, ale potrzebuje równowagi :P

ocenił(a) serial na 9
Calanthe1234

Tak, zgadzam się z dwoma ostatnimi odpowiedziami. Powinna być równowaga :D

ocenił(a) serial na 9
Calanthe1234

nie oglądacie uważnie. Była scena kiedy Pam "zajmowała" się nową tancerką Erica :)
Pomyślcie zanim coś napiszecie...

użytkownik usunięty
Kliszek1

Pewnie że była i Pam pewnie jeszcze niejednokrotnie da widowisko :)

A tak poza tym, to nie ma co psioczyc, przynajmniej nam kobiotom. Wielokrotnie mamy na czym oko zawiesic, sporo przystojniaków przewija się w serialu, a będzie ich tylko przybywac. Co do samych scen gejowskich, to też łatwiej nam je przyswoic, a czasami nawet miło popatrzec. Wiem, że heteroseksualnym mężczyznom znacznie trudniej to przychodzi.

Tak na marginesie, to pożyczyłam swojemu tacie pierwsze dwa sezony na dvd, nie jest on człowiekiem tolerancyjnym wobec homoseksualistow, więc jestem ogromnie ciekawa jego reakcji ;D Do dnia dzisiejszego oglądnął tylko 4 pierwsze odcinki i jest szczerze zainteresowany serialem.

ocenił(a) serial na 9
Kliszek1

No tak, rzeczywiscie ;) Ale Pam to nie to co Lafayette czy Eric... Ci panowie znaja sie na tej sztuce ;P Lafayette chociaz jest gejem to nie jednej pani sie przysnil ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones