PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
7,4 74 009
ocen
7,4 10 1 74009
6,4 5
ocen krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew

Czy tylko dla mnie historia Tary była najbardziej smutna i tragiczna? W każdym sezonie tylko obrywała, na koniec umarła i jakoś wielce nikt się tym nie przejął, ani jej kuzyn, nawet rozpacz Sookie nie była jakaś spektakularna. Moim zdaniem całkowicie spieprzono jej postać.

Aga_1a

Zdecydowanie, ta postać zasłużyła na dużo lepsze zakończenie…

ocenił(a) serial na 9
Aga_1a

Jej śmierć była żenująco pokazana. Właściwie to jej nie widzieliśmy. Ja lubiłem tą postać, mimo że prawie wszystkich ona irytowała.

Diretto

Najbardziej irytująca była główna bohaterka. Jeszcze w pierwszych dwóch sezonach można było jakoś przeboleć, ale ostatnie to oglądałam z ciarkami żenady(zauważyliście jej prawą rękę? Co się z nią wyprawiało?). Generalnie nie powinnam była kończyć tego serialu, ale nie umiem nigdy porzucić, nawet czegoś takiego. W każdym razie ostatni sezon to był dramat. Ostatni odcinek chyba najgorszy w historii wszystkich zakończeń. Pourywany, zrobiony na szybko... Z Tarą to długo myślałam, że to 'ściema', że umarła... Generalnie lekkie dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones