PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
7,4 74 013
ocen
7,4 10 1 74013
6,3 6
ocen krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew
ocenił(a) serial na 10
oliwialis10

Czysta krew

margit2

Oba seriale są świetne ale Pamiętniki mnie bardziej przykuwały

ocenił(a) serial na 10
Ganjitsu

True Blood is better than The Vampire Diaries

ocenił(a) serial na 10
margit2

Nom trudno się sprzeciwić

ocenił(a) serial na 6
oliwialis10

uwielbiam VD (pierwszy sezon średni, ale drugi niesamowity), jednak nie pokonają True Blood <3!

ocenił(a) serial na 9
kropkaaa

Pamiętniki Wampirów to taka chyba łagodna wersja Czystej Krwi jeśli chodzi o wampiry, bo jeśli o sceny to Czysta wygrywa. :D

ocenił(a) serial na 10
sookie26

Według mnie to taka gorsza albo tak samo beznadziejna wersja Zwierzchu

ocenił(a) serial na 7
oliwialis10

Ja lubię oba seriale, każdy na inny sposób postrzega wampiry i podoba mi sie to.

ocenił(a) serial na 10
Madeleine_filmweb

True Blood jest lepsze żałuję iż tak późno trafiłam tu...

oliwialis10

Nie no, to są jakieś jaja chyba... Nie jestem w stanie nawet policzyć ile już było takich tematów. Raptem kilka dni temu znów ktoś zamieścił to samo pytanie, podobnie jak tu napisałam, że taki wątek już był, a dzisiaj wchodzę na forum i znów to samo... Nauczcie się ludzie przeglądać forum zanim coś wstawicie. To zajęłoby Ci mniej czasu niż założenie tego wątku.

oliwialis10

czysta krew jest dojrzalsza i mi bardziej pasuje a pamiętniki też lubie ale po obejrzeniu czystej krwi wydają mi się dziecinne xD

oliwialis10

z czym wy porównujecie czystą krew , VD to następny zmierzch tylko w gorszym wydaniu.

ocenił(a) serial na 10
panidalloway

Zgadzam się
Pijona✋

ocenił(a) serial na 10
oliwialis10

Zdecydowanie Czysta Krew :)

ocenił(a) serial na 10
oliwialis10

Ja lubie oba. Chociaz myslalam ze VD to bedzie taka zmuła dla małolatów i się na szczescie pomylilam ;) Czysta Krew jest bardziej dobitna, brutalna i to właśnie lubie ;)

użytkownik usunięty
oliwialis10

Po roku oglądania VD przejrzałam na oczy i zaczęłam oglądać "True Blood".
Nie ma porównania xD

oliwialis10

Zdecydowanie Pamiętniki wampirów ;D Czysta krew jest obleśna :/

agatakoniak

wiadomo ze tutaj wiekszosc napisze 'czysta krew' bo wchodzą tu szczegolnie fani tego serialu;)
Ja wole Pamietniki wampirow chociaz true blood tez widzialam

oliwialis10

Zdecydowanie VD, a dlaczego ? Bardzo lubiłam True Blood ale 3 sezon jest bardzo słaby, ostatni odcinek powalił mnie na kolana swoim idiotyzmem. Wygląda na to że to po prostu historia świata dziwadeł ale wróżki ? tego już było dla mnie za wiele, a koniec ostatniego odcinka trzeciej serii zwalił mnie z krzesła. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.

panidalloway : "z czym wy porównujecie czystą krew , VD to następny zmierzch tylko w gorszym wydaniu." - Widać że oglądałaś dwa odcinki i jesteś wielką wyrocznią. Zanim zaczniesz wydawać osądy na temat czegoś to warto obejrzeć najpierw chociaż jeden sezon, choćby po to, żeby się przekonać że w VD wręcz nabijają się ze Zmierzchu.

muertorre

zgadzam się 100 % :) no wiadomo jak domi3 napisala ze wiekszosc napisze czysta krew bo to jest forum TB :)

ocenił(a) serial na 10
muertorre

Serial jest na bazie książek.Zmorą książek o wampirach jest niestety dodawanie zbyt wielu postaci- co jest okropne w "Pamiętnikach", w serii "Sookie Stackhouse" jednak nie ma tego aż tak dużo, mimo wszystko troszkę rażą te wszystkie wróżki, które można pokonać sokiem z cytryny..
Mimo wszystko wg mnie sezon 3 TB był lepszy niż 1. Ta cała Marie- Anne okropnie mnie irytowała ;)

ocenił(a) serial na 8
oliwialis10

Pamiętniki.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 6
oliwialis10

Uwielbiam to i to.
Mimo że najnowszy sezon TVD dopiero teraz zaczyna mnie naprawdę ciekawić.
A w TB wszystkie 3 wgniatały mnie w fotelik - potrzebne mi nowe obicia, kto tanio sprzeda?
Co najważniejsze;) - w TB jes sekz, jes kref, jes latajunco na wszystkie struny camera, jes fsiowy akcent, kzywe ryjki...a TVD tego ni ma XD XD

ocenił(a) serial na 6
oliwialis10

Ja wolę 'The Vampire Diaries' <3
TB jakoś nie przypadł mi za bardzo do gustu.

ocenił(a) serial na 9
Emma004

to są dwa zupełnie inne seriale. Ukazują wampirzy świat w inny sposób. Oba uwielbiam, Pamiętniki są lżejsze, ale Czysta Krew to fenomen. Nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie, który jest lepszy. Obsada, scengorafia i lepsza jest w Czystej Krwi, bo ogólnie tam jest większy rozmach, w końcu to inwestycja HBO ^ ^, co nie zmienia faktu, że Pamiętniki ogląda się bardzo przyjemnie i serial wciąga. Zgadzam się również z opinią, że 3 sezon Czystej Krwi jest z lekka przesadzony. : )

ashaha12

Zgadzam się, że oba seriale są zupełnie inne. Oba mają swoje wady i zalety. Również oba oglądam, oba lubię i oglądać będę ;p

Za to w pojedynku Damon vs Eric, pierdołowaty w ostatnim czasie Damon przegrywa z kretesem :D Taki mały off top :D

oliwialis10

Oczywiście że czysta krew jest lepsza od romansidła o wampirach dla nastoletnich dziewczyn.

ocenił(a) serial na 10
oliwialis10

zdecydowanie lepsza czysta krew ale trudno porównywać te dwa seriale bo jedyne co mają ze sobą wspólnego to motyw wampirów i wilkołaków ;p

ocenił(a) serial na 6
oliwialis10

"Czysta krew". Co prawda czasem trochę przeginają z tą dawką erotyzmu, szczególnie tam gdzie jest on naprawdę zbędny...ale przynajmniej jest tu jako taka oryginalność, a wampiry nie wyglądają jakby co dopiero opusciły salon piękności :P

kathi

VD

vampirediariesfan

Pamiętniki to szit dla nastolatek,maniaczek Zmierzchu. Trójkącik :d

Czysta Krew to dobry serial o wampirach,nie słodzący tak jak VD. Jest sex,jest krew,są wulgaryzmy. :]

ocenił(a) serial na 6
bisban

"Pamiętniki to szit dla nastolatek,maniaczek Zmierzchu. Trójkącik :d"
Phi.
Nie lubię świecącego pośladka Edzia, zbyt ślepia me kłujeXD
Ale TVD są przyzwoitą rozrywką.
Co prawda są ZNACZNIE lżejsze od TB w formie - ale nie godej że shit;)
Wciągają.

kathi

Zawsze jak ktoś pisze coś takiego, to stają mi przed oczami ta scena z pasemkami (Eric). :D Tutaj jest to jednak forma satyry, a w TVD wszyscy są naprawdę wymuskani aż do przesady. To jeden z minusów tego serialu. Oczywiście nie ma szans wygrać z True Blood, aczkolwiek nie jest taki zły.

ocenił(a) serial na 9
oliwialis10

oglądam oba seriale i muszę przyznać, że mimo iż w czystej wampirki nie mają tak sympatycznych buziek jak w pamiętnikach, a główna bohaterka czasem wydaje się być kretynką to czysta krew jest bezsprzecznie lepsza:P tu przynajmniej się coś dzieje, akcja nie kręci się wokół zakochanych wampirów, jednej panienki i wilkołaków( nuuuda). Ale oczywiście polecam oba seriale bo każdy coś w sobie ma:P

ocenił(a) serial na 8
oliwialis10

Jeżeli miesiączkujesz dłużej, niż 2 lata, Pamiętniki nie są dla Ciebie.

impactor

Teraz to ją pojechałeś/aś, widzisz, że ma na avku zdjęcie z TVD, więc jest pewnie fanką tego serialu. :D

Aurora_

A przede wszystkim : VD jest tv14 a TB tvMA :)

ocenił(a) serial na 6
impactor

Bo Ci krzywdę zrobię;)
Takie pierdoły opowiadasz...

ocenił(a) serial na 7
impactor

Nie oglądam TVD, ale apeluję o zachowanie przynajmniej pozorów kultury osobistej...
;)

ocenił(a) serial na 6
milkaway

Fakt, chyba za bardzo się uniosłam, za co przepraszam kolegę impactora.
Po prostu rozwalają mnie takie komenty.
Prawda, że TVD nie jest nawet w 25 % tak krwawe i porypane jak "Czysta" - ale to nie znaczy że ponad 9 tysięcy filmwebowiczów którzy przyznają się do oglądania tego serialu ma jakieś 15 lat;)
Jest wielu dorosłych widzów TVD
Niektórym zwyczajnie nie odpowiada forma w jakiej TB jest przedstawiona, no kurde co z tym złego?
Nie każdy musi się zachwycać rozpruwaniem flaków na lewo i prawo oraz sexualnymi eskapadami Jasona;)
Czy to tak trudno zaakceptować?
Oczywiście upraszczam teraz, posługując się argumentami przeciwników TB XD

ocenił(a) serial na 7
WhiteDemon

Racja w 100%. Na początky TB bardzo mnie raziła, że wszystko tak "eksplicytnie" pokazuje.
Mój niesmak był związany z wypowiedzią impactora raczej niż Twoją. ;D

WhiteDemon

Ale przepraszam,tam nic prawdziwie wampirzego nie ma :(

bisban

Nie jestem fanką VD, ale oglądałam trochę i nie przesadzaj, Damon z pierwszego sezonu był całkiem niezłym wampirem. :D On jedyny ratował ten serial dopóki nie zaczął się uganiać za Elenką.

ocenił(a) serial na 6
Aurora_

Są inne spoko madafaki w TVD. Nie tylko Damoniasty;)
Oczywiście TVD nigdy nie będzie tak brutalna jak "Czysta".
W końcu grupy docelowe faktycznie są inne.
Ale to nie znaczy, że TVD nie może się podobać również ludziom po 18-tkachXD

WhiteDemon

Ale wampiry to wampiry,i brutalne muszą być niestety :)

WhiteDemon

No okej, ale jeżeli bawimy się w porównania, to dla mnie Damon niestety nie dorównuje Ericowi, a Elijah Russelowi. ;) No i ten nieszczęsny Stefan, wkurzał mnie niemiłosiernie od samego początku.

ocenił(a) serial na 6
Aurora_

Elijah nie dorównuje Russelowi?
Co nie, numer z wyrywaniem na żywca serduszek ma tak samo obcykanyXD
5 czy 6 sekunda tegoż filmiku, ma "organki" w łapkach...

http://www.youtube.com/watch?v=YCyhgMN3ei8&feature=related

Poza tym, to samo jeśli chodzi o klasę postaci;)

ocenił(a) serial na 6
WhiteDemon

Cosik mi się popeldoliło, Russell kręgosłupka dziewoji z prognozy wyrwał razik jedenXD
Co ja mam z tymi serduszkami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones