PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506885}

Czerwony orzeł

Águila roja
8,0 2 464
oceny
8,0 10 1 2464
Czerwony orzeł
powrót do forum serialu Czerwony orzeł

Witam
Po dłuższej przerwie wróciłem do wyżej wspomnianego serialu i utknąłem w martwym punkcie oglądając 9 sezon.
Nie mogę znaleźć w sieci przetłumaczonych odcinków od szóstego w górę. Czyżby przerwano " projekt " i nie ma chętnych żeby dokończyć historię czy w międzyczasie materiały zostały usunięte? (z chomika np.)
Posiada ktoś wiedzę na ten temat i mógłby mi pomóc?

ocenił(a) serial na 9
AquilaRoja2k18

Ogólnie wyglądało to tak, że była dziewczyna, która tłumaczyła wszystkie odcinki na język polski. Niestety, wielu kradło jej ciężką pracę i zaprzestała. Było to stosunkowo dawno, ale czasami wpadam tu, albo na inne strony gdzie mogę czegoś dowiedzieć, sama skończyłam na 5 sezonie :D

NaomiClark_

Nareszcie ktoś odpisał. To troszkę kicha, bo dużo mi nie zostało do końca serialu. Od 5 sezonu i wyżej nie było większego problemu żeby obejrzeć, tylko większość jest z napisami. Na początku miałem z tym problem, ale później jakoś poszło. Na ch.omiku jest wszystko. ;)

AquilaRoja2k18

Na sympatycznym gryzoniu jest tylko 5 odcinków 9 sezonu Czerwony Orzeł (Aguila Roja), może wiecie gdzie szukać pozostałych odcinków, proszę o info :)

ankasterbala4

Szkoda że nikt nie wie

NaomiClark_

A wiadomo coś teraz ?

NaomiClark_

Szkoda

NaomiClark_

A jest może namiar na tą dziewczynę zapłacę jej za cały sezon 9 czerwonego orła przetłumaczonego bo bardzo mi na tym zależy

mateuszkubiniok1

Siema podał byś może namiar na wszystkie odcinki Czerwonego orła? Na internecie niestety są tylko pojedyncze odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones