Czarodziejki (1998-2006)
Czarodziejki: Sezon 3 Czarodziejki Sezon 3, Odcinek 22
Odcinek Czarodziejki (1998-2006)

All Hell Breaks Loose

9,0 206
ocen
9,0 10 1 206
Czarodziejki
powrót do forum s3e22

Czemu?

ocenił(a) serial na 9

Odcinek kończy się śmiercią dwóch Czarodziejek, oraz odejściem trzeciej do piekła.
Twórcy chcieli zostawić sobie furtkę czy zakończyć serial?
Za to sezon 4 zaczyna się opłakiwaniem jednej ze zmarłych przez pozostałe dwie. Wyjaśniają że Leo uleczył jeną z nich ale nie wiemy jak trzecia wróciła mimo zawarcia umowy ze źródłem.
(Piszę to choć myślę że znajdę odpowiedź na forum, ale trafiam na spojlery o sezonie 7, więc piszę "to")
Uważam że twórcy zapomnieli nakręcić jakąś scenę lub sekwencję z akcją w piekle.

ocenił(a) serial na 9
Moler1402

zapomniałem dodać iż wiem że aktorka Shannen Doherty, chciała opuścić serial.
(co ciekawe to ona najczęściej umierała przez trzy pierwsze sezony)

Moler1402

Pomiędzy Shannen a Allysom był konflikt, finał 3x22 został tak skonstruowany bo nie wiadomo było która aktorka odejdzie więc odcinek był nakręcony w taki sposób aby twórcy mogli przejść do kolejnego sezonu bez większych problemów. Jedna i druga została położona w takiej sytuacji która dawała scenarzystom możliwość ich uśmiercenia. Początkowo to miała być Pheobe, ale to jednak Shannen zdecydowała się odejść bo miała dość zagrywek Allysy na planie. Dodam tylko że Allysa wywierała na scenarzystach presje co do jej ekranowego związku Pheobe i Cole'a aby ten był bardziej sensualny i ociekał erotyzmem co z kolei irytowało Shannen bo musiała oglądać wtedy swojego faceta Juliana McMahone(Cole) w gorących scenach z Allysą więc Shannen miała dość takiej sytuacji i po prostu odeszła. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones