PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 010
ocen
6,9 10 1 51010
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

News : https://news.boxofficebuz.com/article/cw-moving-forward-with-the-charmed-reboot

W tym artykule taka właśnie data jest podana , jestem ciekaw czy to realna data .

buterfly

Właśnie się dowiedziałam.. Przez przypadek właściwie. Na YouTube w polecanych miałam filmik o powrocie Czarodziejek. Nie mogę się doczekać. To serial mojego dzieciństwa. Jestem ciekawa, jaką historię poprowadzą, bo słyszałam, że oryginalne siostry, że tak powiem, mają się nie pojawić.

Gepard1234

Pojawienie się kogoś ze starej obsady, nie jest wykluczone -Tak powiedział szef stacji Cw

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Mysle, ze jesli pojawily sie ktos ze starej obsady to goscinnie- wersja ktorejs z przyszlosci, przelotny niewinny albo demon do odkreslenia na szybko.

keteek

Też tak myślę że nowe czarodziejki , mogłyby spotkać czarodziejki z przyszłości .

Gepard1234

Co do daty są to raczej spekulacje , gdyż nikt z twórców serialu tego terminu nie potwierdził .

Moim zdanie bardziej realna data, to jednak początek przyszłego roku .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Tez tak mysle, castingow jeszcze nawet nie bylo, chociaz najbardziej prawdopodobny wydaje mi sie pelny sezon od jesieni 2018.

keteek

Poprzedni komentarz pisałem jeszcze kiedy The Cw nie przeniosło serialu na sezon 2018/2019

Teraz również uważam że najbardziej, prawdopodobny termin premiery serialu to jesień 2018 rok .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones