PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 010
ocen
6,9 10 1 51010
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

News : http://comicbook.com/popculturenow/2017/01/08/charmed-reboot-to-be-a-standalone- show/

To co mię martwi to to że, nie będą oni siostrami ): !!

Nie będą w jakakolwiek sposób, ze sobą spokrewnieni !!

Zaczynam się zastanawiać na ile ta nowa wersja będzie spokrewniona z Czarodziejkami ??

buterfly

Na ten moment wygląda na to że jedyne powiązanie to tytuł (o ile i to się jeszcze nie zmieni), ale prace nad serialem się dopiero zaczęły, więc wiele może jeszcze się zmienić...Wciąż mam nadzieję na chociaż mały udział starej obsady, aktorki są chętne, fani wręcz się tego domagają, więc może twórcy wezmą to pod uwagę :)

pianaa13

Czytałem także news w którym wypowiadał się dyrektor stacji The CW - - Mark Pedowitz , powiedział że na obecnym etapie żadna z dawnych Czarodziejek nie jest zaangażowana w nową wersję .

Ale nie wyklucza takiej możliwości :)

Więc nadzieja jest .

Były to zachęta smaczek dla fanów ale i zachęta .

pianaa13

A masz swoje propozycję aktorek, na na nowe Czarodziejki ?

Moim marzenie jest żeby w jedną z czarodziejek zagrała Emma Stone, jest bardzo dobrą aktorką i ma niewymuszoną naturalność - Moim zdanie idealnie pasowałaby do roli Paige .

Ale wiem że to wręcz niemożliwe . bo po pierwsze aktorka jest teraz rozchwytywana . po drugie stacja CW zatrudnia mniej znanych aktorów/aktorek .

Co do reszty to ja nie mam konkretnych propozycji :)

buterfly

O tak Emma Stone doskonale by pasowała, ale na to raczej nie ma szans :/ A z mniej znanych aktorek to może: Rose Leslie, Holland Roden i Jenna Dewan-Tatum?

pianaa13

A co myślisz o tej aktorce ?

http://www.filmweb.pl/person/Peyton+List-298642

Według mnie urodą (zwłaszcza jak zobaczysz więcej ) przypomina Holly Combs .

Nawet mimie twarzy ma podobną :)

Uważam że idealnie pasowałaby na Piper - Chociaż prawdopodobnie, imiona bohaterek zostaną zmienione .

buterfly

Faktycznie przypomina Holly :) A wiadomo coś kiedy można się spodziewać pierwszych informacji o obsadzie?

pianaa13

Z tego co wiadomo obecnie trwają prace nad scenariuszem .

Nie ma jeszcze daty premier serialu ,.

Więc trudno powiedzieć kiedy można, się spodziewać informacji o obsadzie .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Coraz gorzej sie ten pomysl prezentuje, a tam milo byl kiedy powiedzieli, ze bedzie kontynuacja. Powinni zrobic sequel, a nie prequel ktory w dodatku osadzili w 1976. Kontynuacja powinna byc o ich dzieciach ale skoro kazda miala w finale po trojce to bylaby troche za duza obsada wiec moze jakis postapokaliptyczny swiat gdzie czesc zginela- latwo byloby wytlumaczyc brak siostr Halliwell i mozna by dzieki temu zredukowac ich liczbe dzieci aby mogly byc na ekranie w kazdym odcinku bo jednak oplacic 9 i dac im wystarczajaco czasu ekranowego to byloby praktycznie niemozliwe, szczegolnie z budzetem CW.

buterfly

Pilot seriali oficjalnie zamówiony!!! Akcja serialu nie będzie osadzona w latach 70 jak wcześniej planowano, a współcześnie. O dacie premiery nic nie wspomniano, ale można przypuszczać że będzie to jesień tego roku :)


http://www.syfy.com/syfywire/the-cw-picks-up-charmed-reboot-and-supernatural-pol ice-drama-dead-inside-pilots

pianaa13

edit: Moja nie uwaga, jeszcze nie wiadomo czy akcja będzie osadzona współcześnie czy w przeszłości..

pianaa13

Świetna wiadomość !!! Teraz tylko czekać na ogłoszenie obsady - Osobiście chaibym że nowy serial był bardziej mroczniejszy w stylu choażby Supernatural .

pianaa13

Odnosząc się jeszcze do temu - To z tego co wiem jednak serial będzie rozgrywał współcześnie ....

pianaa13

Wiem że temat dotyczy Czarodziejek ;) Ale odnosząc się do rebootów - To Magnum PI też się go doczeka stacja CBS również zamówiła odcinek pilotażowy, jest to kolejny reboot serialu którego oczekuje zaraz po czarodziejkach ;) .

buterfly

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze Xeny :D

pianaa13

To prawda :) - Były plany rebootu serialu ale ostatecznie NBC się z nich wycofało .

buterfly

Oficjalny opis fabuły: "szalony, zabawny i feministyczny reboot skupi się na trzech siostrach mieszkających w miasteczku uniwersyteckim. Dziewczyny odkrywają, że są czarodziejkami. Muszą pokonywać nadprzyrodzone siły i demony, rozbić patriarchat i umocnić rodzinne więzi." - oby tylko nie przesadzili z zabawnością i feminizmem :/

Podobno też całą czwórka oryginalnych czarodziejek otrzymała propozycje wystąpienia w gościnnie w serialu, ale aktorki nie wyraziły chęci...wypowiedź Holly (Piper) zdaje się potwierdzać ich niechęć...

(Wpis Holly na Twitterze)
"Sęk w tym, że dopóki nie przepiszecie tego tak, jak robił to Brad Kern [producent wykonawczy – przyp. red.], nie myślcie nawet o tym, by czerpać korzyści z naszej ciężkiej pracy. Czarodziejki należą do naszej czwórki, naszych scenarzystów, ekipy i przede wszystkim fanów. Nie oszukacie ich posiadaniem tego samego tytułu czy znaczka (…) Może niektórzy nie rozumieją dlaczego mam taki problem z siecią, która nie chciała kontynuować Czarodziejek 12 lat temu i podejmuje temat na nowo dopiero teraz. Doskonale rozumiem o co chodzi. Weźmy pod uwagę też rzeczy, które ostatnio zrobiły Rose i Alyssa. Nie, po prostu nie…"

pianaa13

Osobiście nie rozumem wypowiedzi Holly zwłaszcza tego zdania - "Sęk w tym, że dopóki nie przepiszecie tego tak, jak robił to Brad Kern [producent wykonawczy – przyp. red.], nie myślcie nawet o tym, by czerpać korzyści z naszej ciężkiej pracy''

Gdyby ktokolwiek próbował przepisać serial to po porostu zostałby pomówiony o plagiat a też wątpię aby fani chcieli oglądać kopie oryginału, zapewne z tego też powodu stacja zdecydowała się na reboot serialu a nie chociażby na remake .

buterfly

Myślę że chodziło jej o to że reboot straci "to coś" co przez tyle lat tworzyła cała stara ekipa, jeśli nie zrobią tego na wzór poprzedniej wersji, z prawdziwym zaangażowaniem a nie stworzą coś bezwyrazowego i "i będą czerpać korzyści" z marki którą powiążą z tym serialem a w gruncie rzeczy nie będą mieć nic wspólnego. Tak przynajmniej ja to odbieram i jeśli oto chodziło Holly to poniekąd się z tym zgadzam, jeśli jedyne co ma łączyć stare czarodziejki z nowymi to tytuł i nic poza tym to nie widzę sensu tworzenia tego serialu pod tym szyldem...

pianaa13

Nie zapominajmy jednak że reboot również rozgrywa się we współczesności a czarodziejki będą siostrami -Choć również martwię o bezwyrazowośc zwłaszcza jeżeli chodzi o charter głównych bohaterek, tym bardziej po filmie ''Pożyczony'' narzeczony'' gdzie za scenariusz opowiadała twórczyni nowych Czarodziejek - Niestety bohaterowie byli tak infantylni że miejscami czułem zażenowanie .

Odnosząc się jeszcze do aktorek do roli Czarodziejek - To na pewno chciałbym aby te aktorki - Lucy Griffiths - http://www.filmweb.pl/person/Lucy+Griffiths-622287 , Eleanor Tomlinson - http://www.filmweb.pl/person/Eleanor+Tomlinson-582021

Co do trzeciej czarodziejki nie mam jeszcze konkretnego wyboru ;)

pianaa13

Shannen Doherty ciekawa nowej wersji serialu - http://www.antyradio.pl/Film/Seriale/Shannen-Doherty-jest-ciekawa-nowej-wersji-C zarodziejek-20060

buterfly

Wkrótce ma rozpocząć się casting do głównej obsady. Pojawił się też castingowy opis postaci, z którego wynika że główne bohaterki będą siostrami jednak zmieniono imiona...

pianaa13

MACY | A witty, intense science nerd, Macy — who is in her late 20s — is a Ph.D. in quantum physics who’s moving with her boyfriend Galvin to Hilltowne, Michigan, to work in the university lab. Macy has reason to believe that she is the sister of Mel and Madison. Her power is telekinesis.

MEL PRUITT | A strong-willed feminist, she feels deeply and is a bit controlling. Mel — who is in her mid 20s and a lesbian — is the sister of Madison. In the wake of a tragic accident, the grieving Mel becomes angry, defiantly unkempt, even violent, pushing away those who might help her, including her girlfriend, Detective Soo Jin. Mel’s power is time-freezing.

MADISON PRUITT | Mel’s younger sister (she’s 18-ish), an athletic (pilates, cheerleading) college student pledging a sorority, Madison is the opposite of her feminist sister with a desire to fit in. Madison is horrified to learn she is a witch. Her power is hearing people’s thoughts.

ocenił(a) serial na 8
pianaa13

Boże nawet imiona mnie odpychają. W oryginalnej wersji wszystkie bohaterki miały imiona zaczynające się na "P" z konkretnego powodu- "p" jak "power". Mel brzmi jakby ktoś miał zaraz zwymiotować a Madison kojarzy mi się z jednym z tych filmów o Barbie. Opisy postaci... Chryste kto to wymyślił? Postać Macy (Prue) to połączenie Prue i Paige jak rozumiem? I z jakiego powodu wierzy, że są siostrami? Czyżby nazwisko? Ta lesbijka feministka z charakteru przypomina jednak najstarszą siostrę z oryginalnej wersji. Wyczuwam duże konflikty na drodze newPiper-newPrue. Nie wiem z jakiego powodu zostały rozdzielone i dlaczego nie wychowywały się razem, ale o ile w przypadku Paige to miało sens o tyle tutaj według mnie stwarza niepotrzebny problem. Pewnie ma to nadać serialowi nutę tajemniczości, ale raczej pozbawi nowe Czarodziejki tej więzi, którą w przypadku Prue, Piper i Pheobe czuć było z ekranu na kilometr, nawet w początkowych odcinkach, gdy Pheobe i Prue nie potrafiły dojść do porozumienia. Nie mam nic do lesbijek, jestem bardzo tolerancyjna i mam w swoim otoczeniu wielu homoseksualistów. Ludzi ocenia się za to jacy są a nie przez pryzmat orientacji. Rozumiem, że ten motyw ma oswoić widzów z "problemem", ale odnoszę wrażenie, że stacja CW przesadza ostatnimi czasy z natężeniem tego typu relacji. Wystarczy spojrzeć na "Pamiętniki Wampirów", "The Originals" czy "The pretty little liars".
Reasumując: wyczuwam zero magii, sztuczność rodzinnych więzi i zero siły przebicia. Wydaje mi się, że serial się nie utrzyma a już na pewno nie przez 8 lat jak jego zacny pierwowzór.

pianaa13

Cieszę się że niedługo zapewne poznamy obsadę - Natomiast uważam że wątek lesbijski u jednej z sióstr jest kompletnie niepotrzebny .

buterfly

Jestem przekonany, że u pozostałych dwóch sióstro będą kompletnie niepotrzebne heteroseksualne wątki.

Inkot

W originale też były mniej lub bardziej ciekawe ;) - Ale wprowadzanie wątku lesbijskiego kiedy to nie o tym opowiada serial, uważam właśnie za kompletnie zbyteczne .

A oglądam seriale gdzie występują lesbijski/geje, ale właśnie wtedy na ich wątkach skupia się całość serialu jak choażby ''Słowo na L'' czy ''Queer as Folk'' a ostano serial ''Spojrzenia'' .

buterfly

W tych serialach, które wymieniłaś, prawie wszyscy bohaterowie byli LGBTQ, tutaj jest jedna siostra. To nie będzie to samo. Jeśli miałabym zgadywać to będzie pewnie coś w stylu wątku Alex z Supergirl albo Kevina z Brothers & Sisters.
Podoba mi się ten koncept. Ciekawe jakie aktorki wybiorą.

benzacne

Wiem ze tych seriale to w większości bohaterowie byli LGBTQ :) - Co do konceptu o ile będzie on ciekawie poprowadzony to nie mam nic przeciwko temu, jednak boje się że będzie to wątek za bardzo nastolatkowy a magia w jej przypadku zejdzie na drugi plan .

benzacne

A odnosząc się do aktorek to w roli Mel (znając już opis jej charakteru - czyli buntowniczka o słonościach do brutalności) widziałbym - Isabelle Fuhrman znaną chociażby z Igrzysk Śmierci .

buterfly

Pierwsza rola obsadzona, Ser'Darius Blaine zagra chłopaka jednej z czarodziejek

pianaa13

Czytałem właśnie o tym jeszcze przed południem zagra Galvina chłopaka Macy - Co do aktora to widziałem go tylko w nowej wersji Footloose, nie miał tam dużej roli ale zagrał swoją postać naturalnie i to się dla mnie liczy .

pianaa13

Według tych informacji zdjęcia do nowych ''Czarodziejek'' rozpoczną się w Vancouver w dniach od 19 marca do 4 kwietnia - https://604now.com/charmed-reboot-filming-vancouver/ .

pianaa13

Znamy już pierwszą Czarodziejkę - Melonie Diaz (The Breaks) wcieli się w rolę Mel Pruitt. - https://ostatniatawerna.pl/jedna-z-trzech-glownych-rol-w-nowych-czarodziejkach-o bsadzona/

buterfly

Właśnie miałem pisać. Widziałem ją na ekranie tylko raz, i z tego co pamiętam zagrała całkiem dobrze ;)

pianaa13

Nie miałem okazji jej widzieć na ekranie - Ale jeszcze przed ''Czarodziejkami'' mam nadzieje że coś z jej udziałem obejrzę ;)

pianaa13

Znamy kolejną Czarodziejkę - https://ostatniatawerna.pl/sarah-jeffery-zagra-jedna-z-siostr-w-nowych-czarodzie jkach/ - Zapewne wiec jeszcze w tym miesiącu ''Czarodziejki'' będą w komplecie :) .

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Nowy aktor w obsadzie - https://ostatniatawerna.pl/rupert-evans-w-obsadzie-nowych-czarodziejek/ :)

agido16

Znam go tylko z Hellboya - Ale mam wrażenie że będzie idealnie się nadawał na ducha światłości ponieważ dobrze mu z oczu patrzy ;)

agido16

Doda tylko że bardzo się cieszę że on dostał te rolę - I podejrzewam że będzie to postać którą polubię od samego początku .

buterfly

Też myślę, że bardzo pasuję do roli...pozostaje już tylko czekać na 3 czarodziejkę :)

pianaa13

No i oczywiście na rozpoczęcie zdjęć a później na zwiastun i samą premierę ;)

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Poznaliśmy trzecią siostrę - https://ostatniatawerna.pl/nowe-czarodziejki-w-komplecie-poznajcie-trzecia-siost re/

agido16

Dzięki za info :) - No to o aktorstwo się akurat nie martwię mam tylko nadzieje że fabularnie i klimatem, będzie bardziej przypominało ''Nie z tego świata'' a nie chociażby ''Tajemny krąg'' .

agido16

Czuję że będzie to moja ulubiona czarodziejka, ma w sobie coś "magicznego"...ale trochę nie rozumiem dlaczego każda z aktorek jest innego pochodzenia, diametralnie różnią się wyglądem...poprawność polityczna chyba jednak trochę zbyt uwydatniona...

ocenił(a) serial na 10
pianaa13

Kolejni aktorzy w obsadzie - https://ostatniatawerna.pl/charlie-gillespie-i-ellen-tamaki-w-obsadzie-nowych-cz arodziejek/

pianaa13

Osobiście jestem wstanie uwierzyć ze dwie aktorki są siostrami - Zapewniane ostatnia z nich jest przyrodnia siostrą .

pianaa13

Szkoda tylko że zapewne nie ma co liczyć że trafi do nas w TV - Zapewne od razu tak jak chyba wszystkie seriale od The Cw trafi na Netflixa - A nie uśmiecha mi się zakładać konta na do obejrzenia jednego serialu, ale znając życie to dzięki polskim fanon serialu trafi też na inne strony w necie ;)

buterfly

Do internetu trafi na pewnio :p. a co do netflixa, to szczerze polecam, wybór jest naprawdę spory i cały czas się powiększa, techniczne i wizualnie wszystkie jak należy. Jedne do czego mogę się przyczepić to automatyczne przełączanie odcinków...więc jak już się zacznie oglądać to trudno skończyć :D

pianaa13

17 maja poznamy datę premiery serialu :) .

agido16

Rozpoczęły się zdjęcia do serialu https://www.instagram.com/p/BgfacCtBM_3/?taken-by=meloniediaz - Wszystkie ''Czarodziejki'' już w komplecie, na dalszym planie widać tez nowego ducha światłości - Ach zazdroszczę im takiej pracy, piją drinki i jak widać świetnie się bawią ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones