PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 010
ocen
6,9 10 1 51010
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Jak myślicie czy Paige dorówna Prue?? Jak dla mnie to chyba nie możliwe!! Prue była super miła, fajna. Szkoda szkoda

użytkownik usunięty
d_kaliszewski

To oczywiste że Nie dorówna!poprostu Prue ma zbyt silną pozycje, jest zbyt mocnos 'zakorzeniona' w tym serialu, takze na początku z serialu zaznajomiłam sie właśnie z nią, bo w przeciwieństwie do Piper i Phoebe, grała z taką energia i dynamiką.
Prua była najcharyzmatyczniejszą siostrą, ona zawsze była najrozsądniejsza i wyczuwała że cos jednak zdarzy się złego, zawsze ratowała siostry z opresjii...
Jej sie nie da zapomnieć...

Ta Paige zawsze będzie tylko takim dopełnieniem, zawsze będzie ta 'inną',
nie może sie równac z Prue

Zgadzam się, Prue była najbardziej widoczna, przyciągała do tego serilu, zawsze coś się działo dzięki niej. Pamiętacie odcinkem z trzema Prue? Z jej przemianą w faceta? Z Prue jako psem? Z jej demonicznym ślubem? Zawsze to ona rozkręcała akcję! No i Prue razem z Andy'm. Byli piękną parą... A Paige co? Nic! Przyszła na podstawkę, żeby czyms zapełnic pustkę po Prue! NIE LUBIĘ JEJ!(Paige)

ocenił(a) serial na 10
Lady_From_Burton_World

dla mnie ta Paige w ogole nie pasuje do tego serialu. prue piper i phoebe naprawde wygladaly jak siostry! nie tylko z zachowania ale i wygladu. a ta paige wydaje sie jakby byla z innego serialu. usmiarcajac Prue zniszczyli te zgrane siostry. niuc juz takie samo nie bedzie.
ps. jak byla facetem byl swietny odcinek ;D

ocenił(a) serial na 10
palafka

To prawda.
Aż mnie ciarki przeszły-wygladala jak Harry Potter (Daniel Radcliffe)za 10 lat:-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zarazilem twoja stara i ty tez jestes chora,hahaahah:D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
sanczopansa

UWAGA

na fora internetowe zaglda taki stworo-podobny wirus nowej generacji dziecko-neo ktore zatruwa fora filmwebowe swoimi idiotyczymi wywodami

sanczopansa - trzymajcie sie od niego z daleko bo to osoba psychicznie chora, jak widac po jego komentarzach wyzej !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
sanczopansa

UWAGA

na fora internetowe zaglada taki stworo-podobny wirus nowej generacji dziecko-neo ktore zatruwa fora filmwebowe swoimi idiotyczymi wywodami

sanczopansa - trzymajcie sie od niego z daleko bo to osoba psychicznie chora, jak widac po jego komentarzach wyzej !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
sanczopansa

UWAGA

na fora internetowe zaglada taki stworo-podobny wirus nowej generacji dziecko-neo ktore zatruwa fora filmwebowe swoimi idiotyczymi wywodami

sanczopansa - trzymajcie sie od niego z daleko bo to osoba psychicznie chora, jak widac po jego komentarzach wyzej !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sanczopansa

Zgadzam się z Tobą.
A ty My___SecreT___EmkA piszesz głupoty,pewnie masz z 12 lat,góra 14 .
Prue potrafiła się jedynie mądrować,każdy wie że Paige jest lepszą czarodziejką,siostrą i do tego duchem światłości,a Shannen to pijaczka i kiepska aktorka która ma za dużego ego.

ocenił(a) serial na 10
d_kaliszewski

Wedlug mnie rozwniez nie dorowne. Wogole scebarzycie bez ses to zrobili poniewaz w jednym z odcinkow zcarodziejki prznosza do przyszlkosci gdzie widziymy je wszytskie 3. Powinni o tym powiedzioec w przyszlych odcinkach ze Shax mial moc a lby to zmienic cz cos w tym styl a ttu nic;/Ale pomimo tego i tak ten serial jest najnaj lepszy:D:P:D pozdro

dawid120292

dlatego, ze to nie było rpzeciez w 100% pewne! pozatym ja tam lubi Paige i to bardzo, ale wolałem Prue, fajnie byłoby gdyby były 3 siosty a Paige bylaby ich np. przyjaciólką mająca moc czy coś :D

ocenił(a) serial na 10
dawid120292

,, Przyszłość jest czymś co można zmienić".
Postać:Ami Mizuno
Odcinek:27
Serial ,, Czarodziejka z Księżyca"
A zatem ja bym się nie czepiał...:-)

ocenił(a) serial na 10
d_kaliszewski

Jakaś tam Pige miała by dorównać Prue?? W życiu! Prue jest najlepsza, a ten serial bez niej to już nie będzie to samo...

ocenił(a) serial na 9
Lorencja

uważam że to nie możliwe gdyż Piage jest w cżeści duchem światłości a Prue była czystą Czarodziejką. Oczywiście to nie dyskfalifikuje Paige ale to zmienia moc Prue ( bo jak wiemy Paige ma moc Prue) i jak już mogliśmy sie przekonać jest inna, a wogóle Paige ma jeszcze inne zajęcia oprócz bycia Czarodziejką ma prace no i ma też podopiecznych wiec musi dosłownie sie roztroić aby te wszystkie rzeczy pogodzić ze sobą.A wogóle to Prue była starsza a Paige jest najmłodsza wiec jej moc dopiero ewoluuje wiec musimy poczekać.

ocenił(a) serial na 10
d_kaliszewski

Wiadomo, że nie dorówna ;/ Przez ten ryj Paige nie mogłem na ekran patrzeć ;/ To jest katastrofa... taką fajną aktorkę zamienić na nią. Ale jeszcze fajna osobowość Piper uratowała ten serial.
Dodatkowo wkurzało mnie jej podejście do wszystkiego... ehh paranoja.

Mailo91

Paige przynajmniej się tak nie rządziła jak Prue.
Poza tym co do wyglądu to wystarczy spojrzeć jak wygląda teraz Shannen..
Jakby miała 10 lat więcej.
Więc twój komentarz nie jest na miejscu,bo są różne gusta a ty jak zwykle piszesz w chamski i prostacki sposób ale to widać wychowanie twoje.
Żałosny jesteś,paranoja.

ocenił(a) serial na 10
Damx123

Czasami trzeba było dominować tak jak Prue, Paige była za cięka na to. I co mnie obchodzi jak teraz wygląda? Ważne, że w serialu lepiej wyglądała. W ogóle komuś się ten pasztet podobał? :O
Mój komentarz jest na miejscu, to Twoje posty są bezsensowne, ogarnij się, pośmiewisko z siebie robisz.

Mailo91

Tak podobała się o wiele bardziej od Prue.
I jest też bardziej lubiana więc ty po raz kolejny zresztą robisz z siebie pośmiewisko a zachowujesz się jakbyś miał 10 lat ale pewnie masz z 14 ..to wszystko wyjaśnia.Poza tym skoro Shannen wywalili z serialu i to kolejnego bo z 90210 też wyleciała to o czymś świadczy...
"Cięka" ? Naucz się pisać..sięgnij po słownik ..
Idź oglądaj zmierzch bo lubisz takie klimaty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mailo91

Jakoś jest bardziej lubiana i musisz się z tym pogodzić i nie płacz już dziecko.
Tak odeszła bo nie była lubiana przez obsadę,bo ma krzywy ryj i zero talentu.
Ale skoro oceniłeś na 10,9 aktorów zmierzchu to jesteś bardzo śmieszny.
I pokazujesz w jakim wieku jesteś,do tego chwalisz takie bajeczki ,bzdurne dla dziewczynek jak zmierzch.
Więc powodzenia dzieciaku,dorośnij i więcej szacunku do innych bo chyba rodzice popełnili błąd wychowawczy :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Damx123

"Tak odeszła bo nie była lubiana przez obsadę,bo ma krzywy ryj i zero talentu."
Oj mylisz ją paige, takiej szczęki dziwnej i ryja ohydnego dawno nie widziałem. Dzieciaku, to Ty płaczesz ;] Ja mam na to wywalone, ale nie... musisz pisać swoje żale.
Dla dziewczynek? Hah co za typ... a dla pedałów jest film Tajemnica Brokeback Mountain a i to obejrzałeś :O Ale co tam dzieciak musi powpisywać byle co by tylko sobie ulżyć. Trollu, myśl a później pisz.

Mailo91

Akurat dziwną szczękę ma Piper.
Poza tym są różne gusta więc o gustach się nie dyskutuje.
Dla mnie Paige jest ładna,ale oczywiście jeżeli chodzi o wygląd to i tak wygrywa Phoebe.
Tajemnica Brokeback Mountain to film który pokazuje że takie "pedały" też mają uczucia.
Więc nie musisz tolerować,akceptować gejów,lesbijek ale chociaż trochę szacunku dla bliźnich.
Dorośnij,i przestań tkwić w tej nienawiści do inności,skoro ktoś inaczej żyje niż Ty,ja albo ktoś nie znaczy że jest gorszy.
Więcej empatii i zrozumienia.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Damx123

Haha masz rozdwojenie jaźni? Raz najeżdżasz na ludzi i obrażasz wszystko co z nimi związane, a później niby pełna kultura... ogarnij.
Piszesz zrozumieniu i szacunku a sam kierujesz się stereotypami.
Piper dziwną szczękę? Haha dziwne, jakoś oglądając ją w serialu nie widziałem, by miała dziwną, ma normalna. A jak pokazywali Paige to od razu rzucała mi się w oczy jej szczęka...;<
I kto co lubi, dla mnie Phoebe jakaś ładna nie jest, jest normalna. Ale nazwanie Paige ładną to przegięcie obiektywnie na to patrząc.
Tak samo w serialu True Blood przez główną bohaterkę Anne Paquin jakoś nie mogłem się na ekran patrzeć gdy ją pokazywali a szkoda, fajny serial chociaż do Czarodziejek to mu daleko.

Mailo91

Anna Paquin ma urodę dość ciężką.
Jednym może się podobać innym nie.
Tak samo jak Angelina Jolie jedyni uważają że jest piękna inni że jest brzydka.
Są różne gusta,i tyle.
Staram się nie kłócić i dyskutować ale nie lubię takich komentarzy typu "Ta jest brzydka a ta jest taka"
To jest Twoje zdanie,ktoś może mieć zupełnie inne.
Tak samo jak ja wolę np True Blood od Charmed.
I to jest moje zdanie,Ty masz inne.
Ty wolisz Prue ja wolę Paige,proste i logiczne.
Dla Ciebie lepsza jest Prue dla mnie lepsza jest Paige.
Koniec rozmowy.

d_kaliszewski

Nie można porównywać Paige do Prue.
To są dwie zupełnie inne osoby.
To nie wina Paige że Prue odeszła,te pretensje to tylko i wyłącznie do Shannen która nawet nie zgodziła się żeby użyć jej wizerunku w komiksach jest na tyle "dumna".
Paige nie miała początkowo doświadczenia,ale trzeba zauważyć że to Phoebe,Piper właśnie z Paige pokonały źródło,triadę,shaxa.
Z Prue jak wiemy to się nie udało.
Mimo tego że Paige później zaczęła uważam że jest tak samo dobra jak Prue,być może nawet lepsza.
To Paige w końcu uczyła przyszłe pokolenia,i tak jak wspomniała Piper w ostatnim odcinku 8 sezonu to Paige nauczyła wszystkiego dzieci Piper,Phoebe .
No i Paige musiała pogodzić naturę czarodziejki i ducha światłości,miała więcej obowiązków.
Odcinki z Prue były fajne,ale uważam że z Paige również trzymają poziom,serial jest zabawniejszy właśnie dzięki Niej.
Dlatego wolę skład Piper,Phoebe,Paige które nawzajem się uzupełniają a nie w przypadku Piper,Phoebe i Prue która była z przodu,"najlepsza".I ta pewność siebie w końcu zawiodła.

ocenił(a) serial na 8
d_kaliszewski

Lata później wiemy, że nie. Co niestety było do przewidzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones