PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686281}

Czarodzieje kontra obcy

Wizards vs. Aliens
6,0 81
ocen
6,0 10 1 81
Czarodzieje kontra obcy
powrót do forum serialu Czarodzieje kontra obcy

Twórca Torchwood i Queer as folk stworzył coś, co ogląda sie jak Power Rangers.

ocenił(a) serial na 7
Kotek_Szaroburomotek

bo to jest dla dzieci :)
i całkiem fajne - no jak to dla dzieci ;)

nurofen

Szczególnie, że Benny wyszedł jako gej.

ocenił(a) serial na 10
matiwww2

Co?! To jest najlepszy serial jaki znam!

Katta_filmweb

Co??! serio? ;)

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Tak, serio.... Ja kocham ten serial, nie jest jakiś sztuczny czy coś. Jest genialny <3

Katta_filmweb

Uhhh widać są gusta i guściki, dla mnie to sztuczność bije po oczach ;)

Porównanie do ''Power Rangers'' pod względem kostiumowym idealne, chociaż tam kicz był od początku istnienia serii ;)

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Nie porównuj tych dwóch seriali. Power Rangers jest kompletną sztuczną tandetą. A ten serial ma w sobie coś, co sprawia, że za każdym razem gdy go oglądam nie mogę się od niego oderwać. Nawet przy tak skromnym budżecie widać progres.

PS Tak już do przodu, zanim ktoś zacznie mi wytykać, że jestem małolatą, która nawet nie wie co to dobry serial. Nie. Mam 14 lat i przerobiłam wszystkie najpopularniejsze seriale młodzieżowe (np. Pamiętniki Wampirów, Gra o tron, TWD, Lucyfer czy Riverdale) i do tej pory uważam, że ten serial góruje nad nimi.

Katta_filmweb

Cóż każdy ma prawo do swojej opinii ;)

Co do seriali młodzieżowych to ''Pamiętniki Wampirów'' i ''TWD'' sobie odpuściłem, jednak widziałem już produkcje w tym temacie które te seriale zjadają na śniadanie ;)

Jednak wybieram z tych serial Lucyfera - Chociażby z powodu głównego aktora, który uważam jest świetny w tej roli ;)

Ponieważ mnie już w ''Czarodzieje kontra obcy'' odraża wygląd komisów, którzy uważam wyglądają tak tandetnie jak różne stwory w Power Rangers ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones