PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011822}

Czarny ptak

Black Bird
7,8 13 944
oceny
7,8 10 1 13944
8,2 6
ocen krytyków
Czarny ptak
powrót do forum serialu Czarny ptak

Kozak

ocenił(a) serial na 9

Kolejny serial Apple, który jest świetnie dopieszczony, klimat jest niesamowity. Nie miałem pojęcia jaki będzie finał, myślałem, że tę mapę ktoś przejmie a dziad ją wrzucił do kosza. Tylko czy ta mapa cokolwiek wskazywała? Ten gość święte zagrał rolę świra z tym cieniutkim głosem. Chciałoby się więcej ale taki urok, że te najlepsze seriale są zamknięte właśnie w 6 odcinkach bez niepotrzebnego przedłużenia.

ocenił(a) serial na 8
TravisPastrana199

Wydaje mi się, że ta mapa była zbyt ogólna by cokolwiek z niej odczytać. Robiona z pamięci w warsztacie po kilku latach od zabójstw. Brak dokładnej skali, brak jakiś charakterystycznych punktów, dróg czy czegokolwiek. Stany są ogromne i już na oko widać, że granice nie są idealnie odwzorowane. Same kropki były tak wielkie w porównaniu do wielkości mapy, że oznaczałyby co najwyżej obszar o średnicy kilku kilometrów a nie dokładną lokalizację. Przy kropkach były jakieś podpisy, chyba nazwiska ofiar, więc to mogłoby stanowić jakiś dowód, ale nie mam pewności.

ocenił(a) serial na 9
Federox

W pełni się zgadzam. Mimo wszystko poświęcili jej dość sporo uwagi i myślałem, że w jakimś celu zostanie spożytkowana a tu zupełnie nic. Może miało to na celu pokazanie jak bardzo Jimmy oddał się tej sprawie i poświęcił, że nie zwrócił uwagi na to, że ta mapa nie wiele by pomogła.

ocenił(a) serial na 9
TravisPastrana199

Mapa byłaby namacalnym dowodem, którego szukało FBI, Jimmy wiązał z nią duże nadzieje. Zeznań Hall wypierał się za każdym razem, zapisanego papieru trudno się wyprzec. Ponieważ nigdy jej nie znaleziono, nie wiadomo co na niej było naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones