PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799827}

Czarnobyl

Chernobyl
8,9 215 445
ocen
8,9 10 1 215445
8,6 36
ocen krytyków
Czarnobyl
powrót do forum serialu Czarnobyl

Negatywnie zaskakuje mnie to, jak pierwszy odcinek odbija się praktycznie bez większego echa. A tymczasem mamy do czynienia z naprawdę dobrym kinem. Gęsta atmosfera, napięcie i niezła gra aktorska + klimat i muzyka (!) - HBO jak zwykle daje nam coś na wysokim poziomie. Choć wiadomo, jak to wszystko się skończy, niecierpliwie czekam na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 10
uln

IMDB - 9.5/10
Rotten Tomatoes - 95%
Filmweb - 8.7/10

ocenił(a) serial na 10
springerok

Jestem po drugim odcinku . Trzyma w napięciu jak pierwszy . Poziom ten sam . Serial fenomenalny!

ocenił(a) serial na 8
springerok

Ogląda się go tak dobrze, bo jest dobrze zrobiony, co ważniejsze materiałów i zeznań jest tyle że naprawdę to nie mogło się nie udać. Choć mogło się nie udać samo wykonanie, ale udało się.
Dobrze też się ogląda, bo myślę że to dotyczy europy w tym i nas, najlepsze w tym wszystkim jest to, że twórcy serialu wzięli też pod uwagę wspomnienia ludzi którzy to przeżyli i mieli ciekawą wiedzę na ten temat. Potem jak te same osoby obejrzały pierwsze odcinki, to po prostu chwaliły boo jest dokładnie tak samo, jak to pamiętały.
A dobrze że serial od razu zaczyna z grubej rury, takie detale jak do tego doszło każdy zainteresowany wie, zresztą uważam że nie było by to ciekawe, i pierwsze dwa odcinki w szczególności pierwszy kiedy miało dość do testu a przełożyli go na później, byłby po prostu nudny i mógłby na starcie zniechęcić widza do oglądania.

MaXXi

Start z grubej rury to jest duży plus. Prawdziwy widz sam usiądzie do kompa i poszuka informacji, także racja, nie ma potrzeby tracić 1-2 odcinków na „jak to się stało”. To nawet byłoby bez sensu wyjaśniać już na dzień dobry...
Podejrzewam, że w ostatnim będzie odpowiednio to podsumowane.

ocenił(a) serial na 9
springerok

Też się dziwie że takie świetne seriale nie są nagłaśniane, ja nawet nie wiedziałem że HBO takowy serial produkuje znalazłem go przypadkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones