Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 4 Czarne lustro Sezon 4, Odcinek 4
Odcinek Czarne lustro (2011)

Hang the DJ

41m
8,1 7 548
ocen
8,1 10 1 7548
Czarne lustro
powrót do forum s4e4

Tytuł

ocenił(a) serial na 7

Nie wiem czemu mi się tak spodobał ten odcinek, jeden z niewielu, które ma satysfakcjonujące zakończenie.

ocenił(a) serial na 9
gjT1337

Niby szczęśliwe, ale oni i tak nie pamiętają tych 1000 wcześniejszych symulacji

gothblack

Nie mogą pamiętać bo w realu jeszcze się nie spotkali. Cała akcja dzieje się w wirtualnym świecie aplikacji randkowej, pokazując jak ona dopasowuje użytkowników.

Kafarski

ale przeciez aby sama symulacja miala sens to cos ja musi przeciez "wypelnic" prawda? a co jesli to Ty bys sie okazal swoja idealna kopia i ktorej po 1000kroc kazano by przezywac wszelkiej masci rozterki emocjonalne aby finalnie odkryc ze to wszystko jest tylko symulacja tak jak glowni bohaterowie? ludzie wiecej myslenia bo sami walicie autostrada prosto w strone takiej oto cyfrowej dystopii

gjT1337

gdzie tam bylo szczesliwe zakonczenie? 998 symulacji osobowosci/swiadomosci glownych bohaterow odkrylo ze sa tylko symulacja, ktora nagle przerwano. no faktycznie happy ending. wy ludzie chyba nie pojmujecie co to jest swiadomosc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones