PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801006}

Czarna perła

Siyah İnci
7,6 662
oceny
7,6 10 1 662
Czarna perła
powrót do forum serialu Czarna perła

I za takie coś chcą wyłudzić abonament he he he

jazdowicz2666

A wcześniej TV-PO kretyn!

jazdowicz2666

A jest tyle świetnych tureckich seriali, ale w TVP puszczają te najgorsze. Np. 2 seriale kryminalne EZEL i KARADAYI są godne polecenia, zwłaszcza drugi z nich. A "Czarna perła"- po prostu nuda.

jazdowicz2666

?? Wybacz mam wrażenie, że masz uraz to tureckich seriali :)

buterfly

Bo on jest fanem telenowel meksykańskich ;) Więc troche wkurzony jest, że tureckie rządzą :) Ja też tęskbie ale za dawniejszymi telenowelami z Peru Fiorella, Cud miłości, Luz Maria to były czasy eh.

dominik1989

Hmm no ja akurat fanem telenowel z Peru nie jestem :)) - Ale jeżeli ktoś lubi takie produkcje to prędzej może mu się spodobać ukraiński serial Zniewolona.

buterfly

No to szkoda Cud miłości super serial genialne czarne charaktery ;)

dominik1989

Hmm jeżeli tak polecasz to niewykluczone że jak jak znajdę trochę więcej czasu to po nią sięgnę.

buterfly

A ty lubisz tureckie seriale ?

dominik1989

Zdarza się że przypadną mi do gustu seriale tureckie Wieczna miłość, sezon na miłość, Kontrakt na miłość - To moje ulubione jak widać wszystkie związane z miłością ale też takich u nich powstaje najwięcej ;) - Zapewne byłoby tego więcej ale ja oglądam te które lecą w TV :) - Jeżeli mnie nie wkręci od początku to sobie przeważnie daruje dalej :)

buterfly

Ja dałem szanse jakiejś produkcji Tureckiej i padło na Łzy Cennet ;) Ale z tureckiej podobała mi Marze o Tobie super komedia najlepsza postać to Ojciec głownej bohaterki który pracował z Osłami super postać :)

dominik1989

Marzę o Tobie jakoś mnie nie wciągnęła sama historia, natomiast fakt ojciec głównej bohaterki kradł cały serial ;D

buterfly

No tak to była super postać ciągle się wpakowywał w jakiejś problemy i rodzine w tą wplątywał hehe. W końcu wylądował w więzieniu i też jaja tam były :) Wszystkich odcinków nie oglądałem, ale mało ich było.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Necmettin, który pracował z osłami nie był ojcem Melek, ale jej szwagrem :)

selin_filmaniak

Ale zachowywał się jakby był jej Ojcem więc można się pomylić ;)

selin_filmaniak

No wiem jej Ojciec pojawił się w późniejszych odcinkach ;)

buterfly

Na Youtubie można obejrzeć wszystkie 220 odcinków :)

dominik1989

Nawet nie wiedziałem że aż tyle jest :)

buterfly

Hej rozmawialiśmy kiedyś, że zoom TV planuje dać nowy serial turecki, ale nie moge znaleźć w którym wątku pisaliśmy. Zoom TV ostatnio reklamuje nowy serial Maleńkie Morderstwa od 31 sierpnia o 19.

dominik1989

Dzięki za info widziałem nawet zwiastun, zobaczę pierwsze odcinki jeżeli się skuszę to będę oglądał dalej ;)

buterfly

Ja chyba nie będe oglądał. Bo się jeszcze nie skończą Łzy Cenett. Ciekawe co Atm Rozrywka będzie dawać.

dominik1989

Łzy sobie odpuściłem :) - Wiec dam szansę a czy mnie wciągnie to się już okaże ;)

buterfly

Mi się spodobały Łzy Cennett tylko, że rozkręca się dopiero po 30 odcinku ;) Ale chyba najbardziej rozbudowana jest postać Arzu ;)

dominik1989

Ja myślałem że one się już na TVP skończyły ;)

buterfly

Powtarzają na TVP3 :)

dominik1989

E tam Zbuntowany Anioł miał więcej.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

nie 220 tylko 20

jedrzej_koczorowski

Pisałem o serialu Cud miłości, że ma 220 odcinków

buterfly

A ciekawostka jeszcze tytułowa postać z Fiorelli i Luz Maria grała nie dawno w Polskim Kryminale :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones