PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801006}

Czarna perła

Siyah İnci
7,6 661
ocen
7,6 10 1 661
Czarna perła
powrót do forum serialu Czarna perła

CZARNA PERLA

ocenił(a) serial na 10

SUPER FILM O ZYCIU i milosci o ktora warto walczyc.

szalona19759

Wie ktoś może czemu hezal musiała wyjsc za vurala? Nie ogl od poczatku i jestem ciekawa. :) @

ocenił(a) serial na 5
natalia695

Vural pod pretekstem pracy (pierwsze odcinki) ściągnął ją na jacht. Tam niby ją zgwałcił, choć tego nie zrobił ale ona tak myśli. I jak to jest w Turcji honor rodziny. Wiedział tylko ojciec i Ebru i kazali jej się z nim ożenić. Melek i Kenen nic nie wiedzieli o rzekomym "gwałcie".

ocenił(a) serial na 5
Adpadi123

No właśnie, jakie to słodkie. Niewinna Hazal i pewnie równie dziewiczy Kenanek. Jak mnie wkurzyła dzisiaj ta akcja z tymi nagraniami i tą groźbą. Tak miałam ochotę by Vural walną ją w tą głupią gębę.Mógłby być bardziej apodyktyczny Nie podoba mi się ta zamiana charakterów. Niedawno to on był górą a teraz taka sierota się z niego robi, nie oddał nawet Kenanowi. Praktycznie wszyscy mnie w tym serialu drażnią (oprócz Vurala, Ahmeda i Canan).

Selena_Evrillo

Hazal wreszcie się ogarnęła i teraz to ona jest górą - mnie to bardzo cieszy! Liczyłam na to, że uwolni się od Vurala i to nie w ostatnim odcinku.
Co do Twojej wypowiedzi: naprawdę uważasz, że to Hazal powinna dostać "w gębę"??? No chyba Vural powinien oberwać i to dawno temu - zniszczył życie wielu osobom....

Btw mnie najbardziej drażnią Ahmed (który tylko plącze się w tym serialu i użala się nad sobą, nie wspominając o jego naiwności) i Ebru.

ocenił(a) serial na 5
Paula_TV

Po prostu nie lubię w serialach nieracjonalnych sytuacji i zachowań postaci, które z czasem zaczynają mnie wkurzać. Nie dawno była sytuacja z pendraive'm Ebru. Kto normalny pokazuje jedyną kopię i tak łatwo ją oddaję? Wystarczyło ją walnąć i z łatwością by ją odebrała. Tak samo z tym Jak Melek zraniła Halila. Jakby chciał się zemścić to powinien zgłosić to a ten nic. Czego jeszcze nie lubię to tego uniżenia bohaterów w stosunku do rodziców, którzy ich ranią. Melek uderzyła Hazal za branie ślubu z innym. Sama ożeniła się dla korzyści (pomijając, dlaczego znalazła się w tej sytuacji) by nie wyjść na latawicę z dzieckiem. A jej ojciec? Vural dobrze powiedział, że 3 dni go zna i już wielki tatusiek co już zapomniał o adoptowanych dzieciach, które wychowywał od małego. A teraz targa przetargowa dla rozwodu Hazal. Kto zostawia sobie nagranie syna w czasie morderstwa? Jeszcze wiele było takich sytuacji. Oglądam tylko żeby wiedzieć jak się wszystko skończyło.

Selena_Evrillo

Przyznam, że nie brakuje w tym serialu absurdów, ale może z tymi rodzicami to tak, że "nie wolno" im się sprzeciwić. Hazal też słuchała swojego ojca (Halila) nawet jak ją bił i wrzeszczał na nią.
To Turcja, u nas raczej nikt, by się nie żenił ze swoim "gwałcicielem", by bronić honoru rodziny....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones