Continuum: Ocalić przyszłość (2012-2015)
Continuum: Ocalić przyszłość: Sezon 3 Continuum: Ocalić przyszłość sezon 3, odcinek 5

30 Minutes to Air

7,6 146
ocen
7,6 10 1 146
Continuum: Ocalić przyszłość
powrót do forum s3e5

S03E05

ocenił(a) serial na 7

Łohoho, no to się porobiło. Ciężko spekulować, co zdobyli goście z Liber8, ale patrzcie, jaka
pokręcona stała się relacja Kiery i Aleców! Alec-podróżnik zdradził ją (przynajmniej w jej
mniemaniu), a Alec-dziedzic sam poczuł się zdradzony. Można zrobić niezły trójkącik bez seksu
:D

Czekam na rozwinięcie wątku córki Dillona. I oni balansują na krawędzi (i prawnej, i względem
ich własnego bezpieczeństwa, a Dillon w dodatku etycznej, wystawiając swą córkę), i tak samo
scenarzyści. To musi być karkołomne zadanie włączyć w już i tak gęsty serial wątek podwójnej
agentki, do tego uwikłanej w relację z ważnym bohaterem drugoplanowym. Mam nadzieję, że
tego nie zawalą.

Odcinek raczej sztampowy (jedna konkretna akcja w studio telewizyjnym), ale te kilkuminutowe
poboczne wstawki mogą sporo znaczyć dla późniejszej fabuły.

ocenił(a) serial na 8
kilstrit

Jestem ciekawe jak oni wytłumaczą udział córki Dillona w tajnej akcji pod przykrywką w groźnej grupie terrorystycznej.
Bo wysłanie do takiej trudnej misji młodą kobiete bez przeszkolenia wydaje się strasznie naciągane. Z drugiej strony to tylko TV i wszystko jest możliwe. W każdym badz razie jestem ciekawy co dalej się wydaży, ostatnio w serialach dobrego s-f mamy jak na lekarstwo.

ocenił(a) serial na 9
kilstrit

"patrzcie, jaka pokręcona stała się relacja Kiery i Aleców"

Poczekaj na S03E06, jeśli jeszcze nie widziałeś/aś ;)

ocenił(a) serial na 7
grisznik

No właśnie nie, zakręcony tydzień. Nadrobiłem już Hannibala i Wikingów, jak jutro, pojutrze ogarnę, to założę kolejny temat. Propsuję ideę osobnego tematu dla każdego odcinka, chociaż chyba z braku napisów ludzie nie oglądają.

ocenił(a) serial na 9
kilstrit

Mnie na szczęście nie potrzeba napisów. Fajnie prowadzą akcję, tym bardziej, że człowiek co do wszystkiego zaczyna mieć mieszane uczucia itd. ;) Tzn. do decyzji postaci, tutaj się cieszy, tu mu kogoś żal itd. Fajne to, że nie wszyscy cały czas są dobrzy/źli tylko trochę to jest pomieszane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones