PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 047
ocen
7,5 10 1 19047
7,9 8
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Głupia Britta

ocenił(a) serial na 6

Nie wiem czy ktoś jeszcze zauważył jak bardzo postać Britty zmieniła się na przestrzeni sezonów. Przestałam oglądać Community nie tylko przez ogólny spadek formy serialu ale przez Brittę z której scenarzyści robią coraz to gorszą idiotkę...
W pierwszym sezonie była nieustraszoną feministką, chciała o coś walczyć i miała opinie innych gdzieś (oczywiście na ten swój pokraczny sposób).
Od połowy 2 sezonu jest zsuniętą na 2 plan idiotką a aktorka tak przerysowuje postać, że nie jestem w stanie na nią patrzeć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Biedronka

Britta od początku była do kitu

użytkownik usunięty
Biedronka

Annie i Pierce wymiatają :d

ocenił(a) serial na 8
Biedronka

Łyknąłem cały sezon całkiem szybko i ledwie pamiętam, że Britta była przynajmniej rozgarnięta. Generalnie postać ta była zdecydowanie najsłabsza ze wszystkich ważniejszych. Choć w pewnym momencie nawet twórcy zauważyli, iż Britta zidiociała, więc do końca cisnęli z niej bekę.

ocenił(a) serial na 3
Biedronka

ta, to przedstawienie jest tak obrzydliwe... ale nie dziwi mnie to w ogóle, biorąc pod uwagę, kto to pisał

ocenił(a) serial na 8
Biedronka

Twoja opinia brzmi jakby pisała ją sama Britta. Czytając ją uniosłem oczy do góry i wzdechnąłem jakbym siedział przy stoliku z bohaterami serialu.

ocenił(a) serial na 8
Biedronka

Masz rację. Wystarczy spojrzeć na jej wyrazy twarzy. Reszta komentarzy po prostu ssie xd

Biedronka

Miala obledna fryzure w pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
Biedronka

Oj, mnie również boli ta zmiana choć odrobinę mniej. Jednak zauważyłem tę zmianę wyraźnie dopiero w 3. sezonie. Uwielbiałem ją w pierwszym sezonie, w drugim była ok, później - eh... (obecnie jestem w połowie 5. sezonu)
Dodatkowo boli mnie, że wątek miłosny między nią a Jeffem został wygaszony i pominięty niczym Jackie i Hyde w 8. sezonie Różowych Lat 70tych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones