PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534418}

Columbo

7,8 18 967
ocen
7,8 10 1 18967
7,2 12
ocen krytyków
Columbo
powrót do forum serialu Columbo

Rewelacyjny

ocenił(a) serial na 10

Super serial. Każdy odcinek jest interesujący i czasami zabawny. Świetna postać porucznika Columbo i gra aktorska Petera Folka. Mimo mojego młodego wieku jest to mój ulubiony serial kryminalny. Powinni go częściej w TV emitować. Gorąco polecam!

ocenił(a) serial na 10
Gill_Harris

Ostatnio jest dość często emitowany w TV. Zawsze w soboty i w niedzielę w TVN 7. W sobotę jeden, w niedzielę dwa odcinki. Godziny są lekko ruchome, w soboty około 11:30, w niedzielę od około 10:30. Serial emituje także TVN Fabuła, tylko jest to mniej regularne. Czesem to może być sobota o 15:00, czasem czwartek 00:10, a czasem niedziela 19:30. ;)

ocenił(a) serial na 10
Gill_Harris

A ja też uwielbiam ten serial, każdy odcinek mogę oglądać z tysiąc razy. :)

ocenił(a) serial na 10
M_COL

Ostatnio oglądałem odcinki Columbo na TVS HD o 20 chyba ale teraz z tego co pamiętam o tej godzinie emitują Miami Vice.

ocenił(a) serial na 10
Gill_Harris

Zgadza się, Columbo można teraz zobaczyć tylko w TVN 7 i w TVN Fabuła.

ocenił(a) serial na 10
M_COL

Najbliższa emisja: piątek 14:55 - TVN Fabuła.

M_COL

Lubisz Policjantów z Miami ? Columbo na cda oglądam czasami najlepsze epizody są z Robertem Culpem.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Nigdy nie oglądałem.

M_COL

To zobacz polecam tak pytam z którego rocznika jesteś ?

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Tak oglądałem Miami Vice. Dobry serial, soundtrack ekstra. W sumie do tej pory oglądam od czasu do czasu na TVS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones