PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184297}

Cold Feet

8,0 184
oceny
8,0 10 1 184
Cold Feet
powrót do forum serialu Cold Feet

kurcze

ocenił(a) serial na 9

nic nie ma na temat tego serialu, a on taki super, taki śmieszny...

konpio

To ciesz się, że będzie miał polską wersję... ;//


MASAKRA

Valenciaa

Nie wiem jaki jest oryginał, ale ta polska wersja to TRAGEDIA!!!

Eleonora

chyba tylko w twojej ocenie..

mariio18

Nawet post wyżej widać, że nie tylko w mojej. Poza tym nie istnieje żaden film ani serial, który podobałby się wszystkim, albo wszystkim nie podobał, więc Twój komentarz jest zupełnie bez sensu.

konpio

A ja twierdzę, że "Usta usta" to kongenialna adaptacja, rewelacyjny scenariusz został mistrzowsko zlokalizowany (nie tylko przetłumaczony, ale i pod wieloma względami ulepszony); choć bardzo lubię bohaterów "Cold Feet" uważam, że polski casting był lepszy od oryginału. To pierwszy "polski" serial od wielu, wielu lat na którego kolejne odcinki trudno mi się doczekać. Bardzo polecam.

Bruno

To mój jedyny ulubiony Polski serial. Moim zdaniem jest zabawny

Bruno

Zgadzam się, casting do polskiej wersji pozwolił wybrać aktorów lepszych od "oryginału".

ocenił(a) serial na 8
chatiflatt

Jeśli chodzi o aktorów, to faktycznie, wersja Polska jest zdecydowanie lepsza. Z wersji UK wolę tylko Jamesa Nesbitta, który Wilczaka bije na głowę:).

Rinoa_Sin

Wspomnę i tu o napisy do "cold feet" nie mogę nigdzie ich znaleźć. Proszę o pomoc.

kot84

Mamy 2016 rok, a ja do teraz nie namierzyłam napisów! HELP!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones