Co robimy w ukryciu
powrót do forum 4 sezonu

Troszkę słabo

ocenił(a) serial na 8

W 4 sezonie liczyłem na odmianę, bo końcówka 3-go dawała nadzieję na coś nowego. Wampiry rozdzielają się, każde w podróży, niespodziewane zwroty akcji i świeże historie... i po pierwszych minutach wszystko wraca na stare tory.

Nie żeby się nie podobało, bo serial świetny - ale nie pojawiła się żadna świeżość, po prostu dalej kręcone odcinki jakby nic. Można oglądać w dowolnej kolejności i nie zauważy się różnicy. Ale cały czas liczę na jakieś wbicie w fotel zamiast odgrzewania kotletów :-)

ocenił(a) serial na 7
zmechu

Zatem odnoszę wrażenie, że nie oglądałeś uważnie - co odcinek przecież pojawiają się „humorystyczne” sytuacje związane z sexem lub żarty z nimi związane. :D a to raczej nowość - przynajmniej w takich ilościach.

Niestety 4 sezon jest bardzo słaby, i choćbym bardzo chciał pośmiać się z zacnego, a zarazem kuriozalnego humoru, to w nowym sezonie choćbym bardzo chciał, jest to niemożliwe.

ocenił(a) serial na 8
Buki91

Oj tam, Nadja i Laszlo cały czas kręcą się wokół "tych" rzeczy, w czwartym sezonie raczej nie więcej - no, może oprócz pierwszego odcinka :-)

Trochę nie pasuje mi wątek Colina - z naprawdę świetnej postaci zrobili jakiegoś crepy rolę jakiegoś nastolatka grającego w gierki i rozmnażającego się przez jakieś pączkowanie.

ocenił(a) serial na 8
zmechu

To nie jest tak, że twórcy są nieświadomi jak problematyczne jest utrzymywanie status quo. O tym jest finał sezonu - Nandor znowu jest singlem, Colin znowu jest nudnym wampirem energetycznym, Nadja zapewne zamknie klub, bo nie przynosi on zysków... W życiu wampirów nic tak naprawdę się nie zmienia, nawet jeśli taka stagnacja jest czasami bolesna (to, że Colin zapomniał swoje dzieciństwo bardzo zabolało Laszlo). Stąd narracja Guillermo, który mówi, że w tym domu nic się nie zmienia i się nie zmieni, chyba, że on sam zdecyduje się coś zmienić. I właśnie ta świadomość sprawia, że przestaje on czekać aż Nandor w końcu zmieni go w wampira i bierze sprawy we własne ręce. Chociaż nie wiadomo co z tego wyniknie, podejrzewam, że instynkt potomka van Helsinga weźmie górę i Guillermo nie zostanie wampirem.

ocenił(a) serial na 9
Shina_Black

Super określenie tego, co ja też czułam :)

Shina_Black

Oczywiście, że zostanie, bo ma od początku swoje wampirze zdjęcie w czołówce :) Może tylko nabierze skłonności suicydalnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones