PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95836}

Co ludzie powiedzą?

Keeping Up Appearances
7,8 34 394
oceny
7,8 10 1 34394
6,8 10
ocen krytyków
Co ludzie powiedzą
powrót do forum serialu Co ludzie powiedzą?

Licytacja. W samochodzie: "... co ten prostak mnie tak obłapia", "puść mnie parobku" do Ryszarda

ocenił(a) serial na 10
karolinamm

Świetny odcinek;) Najlepszy odcinek dla mnie to "Komandor". Sceny, kiedy najpierw Hiacynta ustala jak podejmą komandora w domu ( Ryszard ma na dźwięk dzwonka wejść do pokoju i śpiewać szanty), potem kiedy na dworcu Hiacynta śpiewa pieśń, a Rychu stoi obok z wyciągniętym kapeluszem, a także kiedy zawiedziona Hiacynta idzie do zawiadowcy pociągu by się domagać czerwonego dywanu i tronu dla komandora;)

użytkownik usunięty
karolinamm

Musiałabym sobie przypomnieć wszystkie odcinki,ale jak dla mnie wszystkie były świetne. Aktualnie sobie przypomniałam sobie odcinek,kiedy Hiacynta wymyśliła,że zabierze tatusia na piknik. On ukradł auto Ryśka,więc Hiacynta,Rysiek,Stokrota,Powolniak i Róża pojechali go znaleźć samochodem Powolniaka. Nie było tam dostatecznie miejsca na ich piątkę,więc byli zmuszeni usiąść sobie na kolanach na tylnich siedzeniach. W końcu na koniec jechała za nimi policja.

ocenił(a) serial na 10
karolinamm

-Powolniak, czy wierzysz w życie po śmierci?
-Stokroto, jestem optymistą. Nie wiem.
:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones