PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95836}

Co ludzie powiedzą?

Keeping Up Appearances
7,8 34 391
ocen
7,8 10 1 34391
6,8 10
ocen krytyków
Co ludzie powiedzą
powrót do forum serialu Co ludzie powiedzą?

Która Róża?

ocenił(a) serial na 10

Która z aktorek grających Różę jest wg. was lepsza? Bo jak dla mnie to ta druga Róża jest lepsza :).

el_Polaco

zgadzam się.... zdecydowanie ta druga :PP

el_Polaco

Druga Róża jest jedyną trafioną. Szkoda że kobieta już nie żyje. Gdyby mieli po latach coś jeszcze nakręcić to wolałabym widzieć Marry Millar. Ona była po pierwsze ładniejsza po drugie bardziej romantyczna. Uwielbiałam jej mimikę.

el_Polaco

oczywiscie 2 !! uwielbiam ja, jestem fanka:P

el_Polaco

Jasne, że druga jest lepsza i fajniejsza!!!

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

Druga jest bardziej naturalna i ładniejsza od pierwsze. Aktorka grająca postać Róży z pierwszego sezonu jest wg mnie jest zbyt sztuczna.

ocenił(a) serial na 8
el_Polaco

Mary Millar zdecydowanie! 100 razy ładniejsza i lepiej grała niż Shirley Stelfox [czy jak jej tam]. ; ))

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

Nie będę oryginalny - druga. Świetnie zagrała tę wulgarną puszczalską Różę :) Jestem w szoku, bo dowiedziałem się ile miała lat gdy grała w tym serialu - myślałem, że o wieeeeele mniej.

boolion

Tak była starsza od tej pierwszej ale lepiej wyglądała. Muszę dodać że nie zgadzam się ze słowami "wulgarna" i "puszczalska". Wulgarna była właśnie ta Pierwsza. Dla mnie Marry wykreowała postać niepoprawnej uczuciowej romantyczki desperacko poszukującej wielkiej miłości ciepła i zrozumienia. Róża była wrażliwa i bardzo kochliwa ale nigdy wulgarna i puszczalska. Po kolejnym porzuceniu szukała nowej miłości. Była też oczywiście komiczna jak na dobrą komedię przystało.

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

Ta druga. Taka sympatyczna lafirynda:)
Chociaż... ta pierwsza jest dużo starsza i kontrast pani w mini jest tu większy i działa lepiej:)

ocenił(a) serial na 9
el_Polaco

2 oczywiście że druga

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

Dla mnie ta druga, była rewelacyjna.

ocenił(a) serial na 9
el_Polaco

Druga, druga i jeszcze raz druga. Pierwsza była jakaś taka, sam nie wiem "zblazowana", jakby za karę grała w serialu. Ktoś może wie dlaczego nastąpiła zmiana? Ale i tak Powolniak rządzi!!!! (i jeszcze Sheridan, pomimo iż tylko postać "telefoniczna")

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

Mary Millar najlepsza

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

Oczywiście, że ta druga Róża jest lepsza! Jak dla mnie to o wiele lepsza! Pierwsza nie trafiła we mnie tak, jak jej następczyni. Nie mówię, że była zła, też ją polubiłem, ponieważ w tym serialu nie ma osoby, która na swój sposób by mnie nie urzekła, ale jeśli mam wybór, to zdecydowanie wolę w tej roli oglądać Mary Millar. Jak dla mnie pierwsza postać jest odrobinkę niesympatyczna i czasami niemiła, ale za to druga postać Róży to taka „słodka idiotka”, oczywiście w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu i to właśnie ta postać mnie osobiście zachwyciła. Jest sympatyczna i w moim odczuciu momentami sprawia wrażenie osoby odrobinkę naiwnej, oczywiście w taki niewinny, dziecinny sposób, że dzięki temu staje się dosłownie słodziutka i uwielbiam ją. Swoją drogą sama aktorka grająca tę rolę była bardzo piękną i zmysłową kobietą, a co najważniejsze dobrze ową rolę odegrała. Podsumowując-moim subiektywnym zdaniem, zdecydowanie druga Róża jest o wiele lepsza, jak już wspomniałem, ja osobiście ją uwielbiam, jak i wszystkich pozostałych bohaterów, ale moją faworytką jest w tym filmie właśnie ona. Poza tym kocham ten serial, każdą z postaci i chyba żaden inny, nigdy go już nie przebije, a jeśli nawet to na pewno nie tak prędko i sentyment pozostanie już na zawsze w moim sercu.

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

Zgadzam się. Druga Róża jest świetna, gra naturalnie nie tak sztucznie jak pierwsza.

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

Druga!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones