PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 314
ocen
7,1 10 1 27314
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Ogólnie film oceniłam wysoko że względu na grę aktorską , pomysł i realizację ale... No właśnie musi byc małe ale... Pomysł z ciałem astralnym ciekawy i fajnie przedstawiony. Wiele tłumaczy skąd Adelle wiedziała i wszystkim i jak skutecznie potrafiła manipulować ludźmi. Jednak samo zakończenie było zbyt naciągane pod względem zbiegów okoliczności. Adelle nie była w stanie przewidzieć jak zachowa się Louise tzn mogła przewidzieć że jej odpowiedzią na smsy będzie natychmiastowe interwencja przyjazd jej służb i kogo tam jeszcze wezwie.. ale nie była w stanie przewidzieć że akurat będzie chciała pod płonącym domen bawić się w projekcie astralna. Do jasnej Anielki po co? Po co Lois to zrobiła przecież jako duch mogłaby tylko na nią patrzeć nic więcej... Nie widzę w tym żadnego sensu poza zamiana ciał która zrobili .. dla mnie największy minus zalonczenia. Lepsza była by wersja listu w której rób przyznaje się co zrobił z prawdziwą Adelle i samobójstwo. Przynajmniej widz wiedziałby że Adam dorasta w normalnej rodzinie... Ogólnie relacje były mąż i Lois się ociepliły i im bardziej bym kibicowała... Szczerze powiedziawszy nastawiałam się na mniej scifie a bardziej na dramat thriller psychologiczny...

ocenił(a) serial na 6
Arlinka90

Dokładnie! Czemu pod domem nie dzwoniła od razu pod 112, tylko bawiła się w te podróże astralne !?!?

ocenił(a) serial na 8
vankav

Dzwoniła w tej taxi jak jechała pod dom Adele. Spytała kierowcy czy daleko jeszcze i dzwoniła, bylo slychac centrum alarmowe i potem bylo pokazane jak staje auto pod domem.

ocenił(a) serial na 8
marta0702

No i właśnie jakoś za pierwszym razem umiała się włamać do jej domu a przy drugim podejściu już nie mogła?

ocenił(a) serial na 8
bellano

Przecież to oczywiste! Louise widziała, że nie może dostać się do domu (nie było klucza w drzwiach, którego użyła poprzednim razem. Wyważanie drzwi w takiej sytuacji byłoby skrajnie niemożliwe. Z racji uciekającego czasu i rychłej śmierci Adele użyła jedynej metody, która pozwoliłaby dostać się do środka - wyjścia z ciała! Między innymi po to, żeby poszukać wskazówki jak wejść do środka , jakiegoś sposobu żeby zobaczyć gdzie jest Adele, czy żyje. Oczywiście można się do tego czepiać, ale
czy Wy nie skorzystalibyście z takiej okazji? nie mając pojęcia o tym, że możecie zostać wkręceni w podmienienie ciałem?

Arlinka90

książkę czytano ?

ocenił(a) serial na 6
Arlinka90

Totalnie się zgodzę, za dużo tych paranormali, nastawiałam się na o wiele bardziej przyziemne zakończenie

ocenił(a) serial na 7
Arlinka90

a mnie się bardzo podobało zakończenie, ckliwe happy endy zostawiam komediom romantycznym. co do zbiegów okoliczności i po co Louise wychodziła z ciała: Adele musiała wiedzieć, że służby nie przyjadą tak od razu. dom znajdował się pewnie daleko od jakiejkolwiek remizy strażackiej. wiedziała też, że Louise nie będzie w stanie dostać się do mieszkania bez klucza w drzwiach. biorąc pod uwagę, że Louise ma dobre serce i że jest matką, Adele mogła przewidzieć, że nie będzie stać bezczynnie i czekać na pomoc, tylko zrobi wszystko żeby uratować przyjaciółkę (nawet taką zakłamaną). w zastanej sytuacji wyjście z ciała było jedynym, co jej pozostało. w czym jej to miało pomóc? mogła chociażby sprawdzić, w którym pokoju znajduje się Adele i jak rozprzestrzenia się ogień, żeby przekazać te informacje służbom kiedy już przyjadą. mnie zastanawia inna rzecz - jak udało jej się zasnąć w klika sekund będąc w tak stresującej sytuacji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones