PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 270
ocen
7,1 10 1 27270
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Polecam choćby aby zobaczyć fenomenalne zakończenie ;)

ocenił(a) serial na 8
Niusia1987

Potwierdzam. Dla mnie mega zaskoczenie.:D

ocenił(a) serial na 8
serrenity

oojjj tak, jestem w szoku

ocenił(a) serial na 8
serrenity

Zakończenie bardzo zaskakujące :D

ocenił(a) serial na 3
Niusia1987

Straszne to było dawno takiej bzdury nie oglądałam

ocenił(a) serial na 5
Calineczka36

Super, że ktoś jeszcze się ze mną zgadza. Jeszcze brakowało tylko, że może wchodzić do głowy komuś i rozsadzać mu mózg od środka. Bo skoro wymyślamy sobie supermoce od czapy, no to ta wydaje się naturalną koleją rzeczy.

ocenił(a) serial na 9
RipRoy

Tylko że wędrówki astralne to nie są supermoce polecam z zaznajomieniem się z terminem OOBE. To bardziej podchodzi pod ezoterykę, która, owszem, jest kwestionowana ale niewątpliwie istnieje. Chyba że ma się na tyle pragmatyczny umysł że i OOBE wsadza się między telekinezę i zdolność latania... Jeżeli odjąć ten wątek z serialu I PRZEDE WSZYSTKIM - KSIĄŻKI, to byłoby to zupełnie inne dzieło...

Dzolson

Żadne rzetelne, niezależne badania nie potwierdziły, że OOBE jest możliwe. To nic więcej jak złudzenie wytwarzane przez ludzki mózg.

Dzolson

Piłeś nie pisz

Calineczka36

wciągnęło i wyciągnęło;)

Calineczka36

Zgadzam się, im robił się dziwniej tym nudniej. Mnie finał bardziej zniesmaczył niż zachwycił.

villemo75

Mnie wnerwił okropnie myślałem ze zabiję i udusze sami wiecie kogo, az tu nagle sie dowiaduje ze usudilbym jeszcze kogos innego ooo masakra arcydzielo koncowka

Calineczka36

Dla mnie też zakończenie nie było satysfakcjonujące. Ok, było zaskoczeniem - nie spodziewałam się, że mamy do czynienia z tym a nie innym bohaterem, ale wolałabym, gdyby serial pozostał realistyczny - to byłoby ciekawsze i moim zdaniem lepsze. Za bardzo popłynęli.

Bewarethe

Tyle że ogólnie z założenia był lekka fikcja skoro dupa mogla podglądac męża w śnie wiec mogli popłynąć z końcówka.. Nie bez powodu w psychiatryku wspominał ze jest homo

ocenił(a) serial na 6
Bewarethe

Zgadzam się, mam podobne zdanie, uważam, że końcówka była zrobiona na prędce, chaotycznie posklejana, jakby zabrakło im pomysłu na zakończenie. Zaskoczenie może i owszem, ale wolałabym nie taką bajkę, bo choć serial mocno zahaczał o drugą stronę lustra, to był dobrze prowadzony, czuć było klimat i mrożącą odmienność dwóch światów przedstawianych przez bohaterki. Ale finał - infantylny. Szkoda.

ocenił(a) serial na 5
isnanha

Całość jest na podstawie powieści. Zakończenie też jest z nią zbieżne.

użytkownik usunięty
Bewarethe


Jestem tego samego zdania. Do tego jestem świeżo po serialu i no... nie tędy droga. Jednak serial jest na podstawie książki, więc pretensje składam na garb autorki, że takie dziwne sci-fi wymyśliła. Zdecydowanie przekombinowane.

ocenił(a) serial na 9
Niusia1987

Potwierdzam, zakończenie rewelacja!
Cały serial ma coś w sobie. Nie mogłam się oderwać. Szkoda mi tylko Adama...

ocenił(a) serial na 7
ladylemon

Chyba oglądałam za dużo thrillerów psychologicznych bo od 4 odcinka wiedziałam jak to się skończy i zakończenie w ogóle mnie nie zaskoczyło :( ale i tak serial niezły! :D

ocenił(a) serial na 7
pjooona1

Taaa...z pewnością od 4 odcinka wszystko wskazywało, że Adele to Rob...uhm...

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Faktycznie, teraz dokladnie sprawdzilam, ze od odcinka 5. Ten serial jest totalnie w klimacie Skóra w której zyje i przede wszystkim Uciekaj! I kilku odcinków Czarnego Lustra . Z resztą on namawial Adele juz wczesniej na zamiane ciał, powtarzał ciągle, że chce takiego życia i od razu bylo wiadome, ze jest zakochany w Davidzie. Do tego nagła zmiana zachowania Adele, pisanie listu, w ktorym przyznaje się do winy i jak była scena rzekomego przedawkowania Roba to od razu było to podejrzane i wiadome ;)

ocenił(a) serial na 8
pjooona1

Dokładnie tak, też się zorientowałam w 5. odcinku. W tym momencie, kiedy Adele i Rob pierwszy raz wspólnie "podróżowali" - kiedy przed powrotem ich ciała astralne na moment zawisły nad ciałami fizycznymi. Motyw z zamianą ciał nasunął się w tym momencie sam i od razu wszystkie dziwne zachowania Adele, wszystkie tajemnice i niedopowiedzenia, nabrały sensu. A zaraz potem jest jeszcze scena pierwszego spotkania Roba i Davida, kiedy od razu widać, że Rob się w nim zakochuje od pierwszego wejrzenia.

Także owszem, można się było wcześniej zorientować, jaki będzie finał.

ocenił(a) serial na 7
Sol89

W tej scenie zauważyłam też to, że poświata Adele jest różowa, a w scenach "podglądanych" jest niebieskawa. Ale dopiero pod koniec sobie to posklejałam. :D Nie spodziewałam się aż takiego pokręcenia..

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Ja zorientowałem się w 4 odcinku

pjooona1

Dokładnie. Wiedziałam co będzie grane, gdy ćpun patrzył jak w obraz w pana Psychiatrę (nie mam pamięci do imion)

ocenił(a) serial na 5
ameliowa

też się wtedy skapnęłam o co może chodzić. jak dla mnie przewidywalne zakończenie

ladylemon

szkoda Louis, ktora jednak chciala pomoc samobójczyni a ten szmaciarz potrafił grać nawet na samobójstwie by osiągnąć swój cel

ocenił(a) serial na 5
Niusia1987

Jakie fenomenalne? Props, że nie do końca pozytywne, ale w sumie przewidywalne. Mi brakowało raczej tylko tego, że jakiś demon opęta Louise lub Adele i zamiast napisu "the end" będzie plansza tytułowa - "Insidious 4" - to by był dobry twist na zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
Niusia1987

tak, zakończenie wgniata! Podobny, w podobnym klimacie "Klucz do koszmaru" i chyba "Uciekaj" z 2017 również miało podobny kierunek.

ocenił(a) serial na 2
Niusia1987

Właśnie zakończenie było daremne, mega mnie rozczarowało.

ocenił(a) serial na 5
alexii_fw

Ja jestem rozczarowana zakończeniem. Naciągane.

ocenił(a) serial na 10
Niusia1987

Super zakończenie, tego się nie spodziewałam :) I teraz wyobrażam sobie sceny od nowa, tylko inaczej :)

ocenił(a) serial na 6
Niusia1987

Raczej powtarzalne. Widzieliśmy to w filmie klucz do koszmaru na ten przykład.

ocenił(a) serial na 7
Niusia1987

Nie rozumiem jak można było nie domyślić się po kolejnej podróży astralnej, że to nie ta osoba i po kolorze ciała astralnego. Te podpowiedzi nie były subtelne ;)

ocenił(a) serial na 7
Redrum

Masz racje. Ciało astralne Adela było fioletowe, to które odwiedzało Louis było niebieskie - jak Roba. Wcześniej nie zwróciłam na to uwagi;)

użytkownik usunięty
agulaj89

I w scenach pożaru ciało astralne Louise jest zielone. Kiedy następuje wymiana ciał - niebieskie (Roba) wchodzi do Louise a zielone jakimś dziwnym sposobem samo trafia do ciała Adele...

ocenił(a) serial na 5
Niusia1987

Nie podzielam waszych zachwytów. Przecież to zakończenie to jakaś katastrofa, nic tu nie trzyma się kupy. Adele była prawdopodobnie najważniejszą osobą w życiu Roba, nie miał rodziny, ćpał, z nikim tak dobrze się nie dogadywał. Powiedział nawet że ją kocha (po przyjacielsku) , że jest piękną osobą, a w jednej scenie to był w nią nawet wpatrzony jak w 5 zł. I co, nagle przyjeżdża David, Rob się w nim podkochuje i z tego powodu uśmierca Adele i wrzuca ją do studni? Czy to nie jest przypadkiem zbyt ostre pojechanie po bandzie?

użytkownik usunięty
Retexid

Zdał sobie wtedy sprawę, że chce być już na zawsze z Davidem ;) No dobra, do czasu aż znajdzie innego, bardziej idealnego faceta od Davida :p

ocenił(a) serial na 6
Retexid

Retexid Kochać przyjaciółkę w zdrowy sposób, a zaburzony to jest różnica. On nie kochał Adele, jak człowiek inengo człowieka (może gdyby był hetero, to tak by było mu łatwiej, choć też byłoby to toksyczne), on chciał BYĆ Adele, pragnął jej i jej życia. To co innego niż chcieć jej obecności jako przyjaciółki.

Retexid

Aż specjalnie się zalogowałam, żeby odpowiedzieć. TAK! Zgadzam się w 100%, naciągane i zrobione tak, jakby Adele nigdy nic dla Roba nie znaczyła. Jeszcze na koniec David pan psychiatra cieszący się niezmiernie, że WRESZCIE to już koniec, bo jego żona zginęła w pożarze. I do tego fakt, że były partner Louise od razu zorientował się, że coś jest z nią nie tak, a David żył przecież z tą właśnie osobą (tylko z inną "powłoką") i też zorientował się już wcześniej, że z Adele było coś nie tak (bo przecież była tak naprawdę Robem), a tutaj jakby nie zauważył, tym bardziej, że przecież zakochał się w Louise, bo była zupełnie inna niż "Adele". Mnie zakończenie rozczarowało, bo wolałabym motyw chorej psychicznie żony narkomanki i na koniec jakiś "smaczek", np plot twist , że to jednak David był zły, czy coś...

Niusia1987

Oglądasz film jak kryminał a tu nagle od 5 odcinka z tyłka jakieś motywy dziwne. Równie dobrze mogli z tego zrobić w ostatnim odcinku jakiegos matrixa

ocenił(a) serial na 8
Niusia1987

A ja się pytam co trzeba mieć w głowie żeby wymyśleć tak pokręconą krzywą jazdę. Ale tak pozytywnie. Pomysł majstersztyk

użytkownik usunięty
tobi125

Cóż, autorka książki z pewnością miała za dużo heroiny we krwi i mózgu ;) Chyba, że to nie była ona, a Rob w jej mózgu ;)

ocenił(a) serial na 6
Niusia1987

Zwrot akcji jest dobry ale serial nas oszukuje. Równie dobrze mogłoby wylądować na końcu UFO. Powinni wcześniej zasugerować, że występują motywy ponadnaturalne.

ocenił(a) serial na 8
Berengar_fw

A mi się taka niespodziewana zmiana gatunku bardzo podoba, podobnie było w serialu "Tabula rasa" - początkowo był wykreowany na thriller, a powoli zmieniał się w coś zupełnie innego.

ocenił(a) serial na 6
Niusia1987

Zakończenie było przewidywalne i banalne. Wszystkiego można było się domyślić w połowie 5ego odcinka.
Dużo ciekawsze byłoby rozwiązanie bez fantastyki, np. gdyby się okazało, że oni razem spalili tych rodziców, a ten Rob odkrył prawdę.

ocenił(a) serial na 2
m_j_m

Tez tak myslalam ze to ona i david spalili tych rodzicow, oni zyli z jej spadku

użytkownik usunięty
m_j_m

Ja myślałam, że to Adele mogła zabić swoich rodziców.

ocenił(a) serial na 6
Niusia1987

Szczerze - koszmarny zawód. Słyszałem, że zakończenie nieprzewidywalne itd itp , ale liczyłem na coś, co będzie chociaż trochę uzasadnione. To, co dostałem w zamian to "BAM, bohaterowie mają super moce i mogą naginać rzeczywistość". Brawo, tego się faktycznie nie spodziewałem... Chociaż może to wynikać z tego, że nie było żadnych przesłanek, żebym się tego spodziewał. Jakby nagle główną bohaterkę porwał King Kong, to też raczej by mnie to zaskoczyło

ocenił(a) serial na 2
Niusia1987

Czy David wie od poczatku filmu ze adale to jest rob? Ze miala miejsce taka „zamiana”?

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones