PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 270
ocen
7,1 10 1 27270
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Pierwsze 4 odcinki obejrzałem z zainteresowaniem. Dramat obyczajowy, akcja toczy się w Londynie. Lekarz ma żonę i kochankę na boku, która jest jego sekretarką. Standart.
Od 5 odcinka serial przeistoczył się w dramat S-F, zupełnie
niestawny. Dotrwałem do końca, oglądając z zażenowaniem tą gimnastykę narracyjną dla mało wybrednego widza.
Jak by chciał oglądać fantastyke, to bym włączył Star Wardsów.

canaletto

Wystarczy trochę zagłębić się w temat OOBE (out of body experience-zjawisko przebywania poza ciałem fizycznym), żeby stwierdzić, że to nie jest wcale taka fantastyka.

ocenił(a) serial na 8
Vistra_K

Jak najbardziej to jest fantastyka i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Świadomy sen - ok, oobe - bajki.

ocenił(a) serial na 8
Adys_Lucyferek

Raz doświadczyłam OOBE, a więc to jak najbardziej istnieje.

kaoru

Albo popiłaś, albo poćpałaś, albo po prostu musisz się udać do psychiatry.

ocenił(a) serial na 8
jaroslaw16

To, że czegoś nie doświadczyłeś nie zawsze znaczy, że to nie istnieje. A wtedy owszem, popiłam, ale to żaden argument, bo musiałoby tak działać częściej, a zdarzało mi się pić dużo więcej, niż wtedy. Za to nigdy nie ćpałam. A do psychiatry może sam powinieneś się udać, skoro coś takiego ci przychodzi do głowy? Może to projekcja?

ocenił(a) serial na 8
Adys_Lucyferek

OOBE jest rzeczywistością, sam praktykuję. Aczkolwiek jeżeli chodzi o wymianę ciał, naturalnym odruchem przy próbie wyrzucenia kogoś z własnego ciała jest powrót do niego, bo dusza jest na czas konkretnego życia złączona z danym ciałem. Zdarzało się, że ktoś próbował wywalić mnie z formy materialnej, ale nigdy nie na długo. Tutaj właśnie zaczyna się fantastyka w tym serialu. Mnie osobiście nie przeszkadza, ciekawy plot twist. @kaoru nie przejmuj się tymi, którzy nie doświadczyli tego i wyśmiewają tych, którzy w życiu mieli ciekawsze od nich
doświadczenia.

Shen_Ji

Jeśli praktykujesz, to polecam udać się do psychiatry. Cała nasza świadomość to procesy zachodzące w naszym mógu i jedyną opcją na bycie w innym ciele byłoby skuteczne przeszczepienie sobie mózgu, co nie jest na razie możliwe. A to, że Tobie coś wydawało, to tak jak mówiłem, ewidentnie sprawa dla psychiatry.

ocenił(a) serial na 8
jaroslaw16

Oobe to bycie poza własnym ciałem, a nie w innym.

kaoru

Nie ma czegoś takiego.

ocenił(a) serial na 10
jaroslaw16

xddd

canaletto

Wszystkie kobietki polecają ten serial, więc próbuję oglądać i nie daję rady. Jestem przy pierwszym odcinku i z nudów zacząłem przeglądać to forum, Straszna kicha. Flaki z olejem. Może od razu odpalić ostatni odcinek?

ocenił(a) serial na 5
uln

tak :D dla mnie dopiero dwa ostatnie były ciekawe, szczerze myślałam, że nie dokończę.

uln

Też mi to chodzi po głowie, a jestem dopiero w 7. minucie.

ocenił(a) serial na 4
canaletto

Też się pozytywnie nastawiłem po 4 odcinkach, gdzie fajnie zbudowali napięcie i aure tajemniczości. Miałem nadzieję na ciekawy thriller psychologiczny, a pozostał tylko niesmak.

canaletto

Czyli nie jestem jedyna, 4 odcinki całkiem , całkiem....pożniej to już dla mnie tandeta. A myslałam, ze nareszcie serial mnie zaskoczy ;)

canaletto

Dokładnie. Omijać takie komentarze z daleka. :)

ocenił(a) serial na 4
canaletto

Tak bardzo się zgadzam. Do 4 odcinka bardzo podobały mi się narastające tajemnice, napięcie. Mówię o z dramatu robi się niezły thriller, po czym 5 odcinek i latające dusze... trzymajcie mnie. Całe napięcie zeszło i tylko chciało mi się śmiać.

wiktoriamaria

Dokładnie czułam to samo co napisałaś. Liczyłam na dobry thriller tak jak było w opisie a to zwykle sf, bajka. Zawiodłam się...

ocenił(a) serial na 9
canaletto

Najwidoczniej nie masz pojęcia jak ogromny jest temat o podróżach astralnych, to wielkie morze niebezpieczeństwa, które jest realne. Miałam wiele doświadczeń z tym związanych, znaczy nie polecam nikomu ponieważ przez jeden błąd można nie wrócić już nigdy i to nie jest zabawa, ale to możliwe. Oczywiście nie w Tak banalny sposób jak pokazano w filmie czyli liczymy palce i od razu śpimy.

klaudoska

Nie masz pojęcia o OOBE.

ocenił(a) serial na 9
uln

Stwierdził ktoś kto mnie nie zna

ocenił(a) serial na 3
canaletto

Oj tak :( Gdybym wiedziała że pójdzie w tę stronę nie traciłabym czasu. I te efekty specjalne jak z lat 90 :/

Caltha

To sobie odpuszczam ta baje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones