PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 306
ocen
7,1 10 1 27306
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Jaka mnie rozczarowała ta durna końcowa! Musieli wprowadzić takie bzdury... Liczyłem na grubą intrygę, tajemnicę z przed lat... Klapa

Pitereq86

Dokładnie, lipa straszna o ile początek intryguje choć to też za mocna słowo to w pewnym momencie wkrada się science fiction i ręce opadają. Jakby mało było pomysłów na ciekawy film bez zamiany ciałami. Klapa

ocenił(a) serial na 6
chance81

Bardziej paranormal niż sci-fi

ocenił(a) serial na 4
Pitereq86

Mnie tak samo.....strata czasu...

ocenił(a) serial na 6
Pitereq86

Też czułem się oszukany. Zapowiadała się trzymająca w napięciu intryga i zostało to szybko popsute. Gdyby od początku było sugerowane istnienie zjawisk nadprzyrodzonych to nie miałbym z tym problemu. Ale nie zmienia się gatunku w 3/4 serialu. To tak jakbym śledził poczynania Sherlocka Holmesa a okazałoby się że ofiarę w zamkniętym pokoju zabił duch co przeleciał przez ścianę.
A sam motyw zamiany ciał pojawia się nierzadko w fantastyce i sci fi i dobrze sobie radzi w tworzeniu zaskakujących zakończeń.

ocenił(a) serial na 8
Berengar_fw

hahaha wow takiego boomerstwa dawno nie słyszałem! Nie zmienia się gatunku w 3/4 serialu...
BO?! Dlaczego? jakaś gatunkowa policja? Gdyby serial reklamowany był jako science-fiction o zamianie ciał to zabiegi fabularne które przygotowali scenarzyści nie miałyby sensu. Trzymanie do końca i ujawnienie takiego plot twistu to świetne zagranie fabularne. Szkoda, że jesteście tacy zamknięci na gatunkowe schematy i powtarzałem fabuły

ocenił(a) serial na 8
Berengar_fw

Niemal od samego początku był motyw z świadomym snem/kontrolowaniem tego co się w snach widzi, to w czym przeszkadza OOBE? Jedno z drugim jest związane.

Pitereq86

a książkę czytałem?

ocenił(a) serial na 6
Pitereq86

O to czyli nie tylko ja jestem zawiedziona zakończeniem. Totalnie ich pogięło, tak się dobrze zapowiadało a ta końcówka pogrążyła cały serial, nieładnie tak traktować widza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones