PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771080}

Cloak & Dagger

6,6 2 882
oceny
6,6 10 1 2882
Cloak & Dagger
powrót do forum serialu Cloak & Dagger

hm, jak na moje póki co takie 50/50 (tak, oczywiście, jest to tylko pilot)
-historia Tyrone'a ciekawa, rozwojowa, chce się prześledzić jego dalsze losy; dobra gra Aubreya Josepha
-ukazanie pojawiających się mocy, niezrozumienia i oswajania się z nimi przez postacie jest dobra, co prawda powoli, ale w mojej opinii to słuszna droga: może będziemy razem z bohaterami odkrywać potencjał i ograniczenia ich zdolności
-z drugiej strony Tandy nie przekonuje, niby z dobrego domu, a okazuje się bardzo sprawną złodziejką, niby żyje biednie, ale bawi się na bogato – myślę, że tęsknotę za poprzednim stylem życia i „rajem utraconym” mogła zostać ukazana lepiej, subtelniej
-kolejna sprawa to natłok patologicznych okoliczności otaczających bohaterów na przestrzeni jednego odcinka: kradzieże, przemoc, zabójstwo, handel prochami, brudni gliniarze, usiłowanie gwałtu, nadużywanie alkoholu i leków... tego było aż nadto
Po pilocie wydaje się, że serial będzie szedł drogą względnego realizmu – nie wiem, czy to dobrze dla produkcji bazującej przecież na komiksie. Mimo to w moim odczuciu start trochę lepszy niż Runaways, które niestety porzuciłem po paru odcinkach. Tu na razie zobaczę jak się potoczy fabuła, Cloak zdecydowanie na plus, oby postać Dagger została lepiej naświetlona („pun not intended” ;P)

użytkownik usunięty
IndianaKingston

na filmowo co 2 pierwsze odcinki, zapraszam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones