PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771080}

Cloak & Dagger

6,6 2 882
oceny
6,6 10 1 2882
Cloak & Dagger
powrót do forum serialu Cloak & Dagger

Gdy dowiedziałem się, że Loeb będzie sprawował piecze nad produkcją oczekiwania wzrosły, i zdecydowanie się nie zawiodłem. Mimo, że fabuła do 5 odcinka niezbyt posuwa się do przodu to mamy okazję poznać lepiej postacie, genezę ich powstania i problemy codziennego życia. Autorzy stopniowo odkrywają przed widzem potężne moce głównych bohaterów, w 10 ep to nawet nie półmetek tego co Cloak i Dagger potrafią (polecam miniserię komiksową z lat 80). Muzyka bardzo dobra, osobiście wolę ścieżki elektroniczne, ale tutaj jest naprawdę smacznie. Gra aktorska na dość wysokim poziomie - być może miałbym trochę do zarzucenia przy postaci Tandy, ale jest tak słodka i pasuje wizualnie do tej roli, że przymykam oko. Tyrone rewelacyjny, tajemnicze spojrzenie i spokojna wyważona mimika idealnie oddaje cechy i mroczność Cloaka, zobaczymy jak poradzi sobie w późniejszym etapie, bo fabuła będzie dość wymagająca dla obu postaci i aktorów. Prawdziwa rozrywka dla widza dopiero się zaczyna, czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że poziom jeszcze wzrośnie.

ocenił(a) serial na 5
perlalei

Jak znasz komiks to co z tą zmartwychwstałą policjantką, będzie mieć jakieś moce?

ocenił(a) serial na 8
perlalei

zgadzam się z tobą, serial jest naprawdę dobry, klimatyczny świetnie się ogląda, już czekam na kolejne odcinki, oby sezon 2 miał więcej odcinków niż pierwszy:) @basiula9 co do tej policjantki, to będzie miała coś w rodzaju zielonego gazu, którym będzie atakować przeciwników, a będzie nazywać się Mayhem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones