PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771080}

Cloak & Dagger

6,6 2 879
ocen
6,6 10 1 2879
Cloak & Dagger
powrót do forum serialu Cloak & Dagger

Czy ktoś się gdzie obejrzeć 2 sezon? Wcześniej być w Showmax, a teraz nie wiem czy w ogóle ktoś zajmie się dystrybucją w PL.

Malagosza

Ja też czekam na jakąś informację, bo serial super. I jedyne w sumie info gdzieś już tam pojawiające się, że chyba dopiero na tej nowej usłudze Disney'a to zobaczymy.
(byłoby jakąś miłą niespodzianką, gdy to HBO lub Netflix przejęły, ale na to chyba mała szansa).
Jeśli rzeczywiście pojawiła się na Disney+, to dzięki temu będzie okazja przetestować tę usługę.

ocenił(a) serial na 8
yuflov

Tylko że Disney+ pewnie pojawi się 2021, albo i nie.... niestety trzeba będzie liczyć na jakieś średnio legalne źródła. Tak abstrahując od tematu serialu, widziałam kiedyś artykuł o tym, że piractwo kwitnie w Europie środkowej, a patrząc na własne doświadczenia, to jest kilka platform typu VOD, gdzie nawet chciałam się zarejestrować i zapłacić jak normalny człowiek, ale moja lokalizacja komuś się nie podobała, więc dyskryminacja ze względu na położenie geograficzne przynosi niekiedy takie skutki;) Oczywiście wiem, że jest to spłycenie tematu ale przynajmniej mogę wylać swoje żale.

Malagosza

Uuu, 2021 to trochę jednak odległa przyszłość... znaczy no - zleci pewnie, jak z bicza strzelił, ale no jednak szczerze mówiąc spodziewałem się, że to już w tym roku ruszy. No ale, ponoć cierpliwość jest cnotą... - że już takiego oklepanego suchara tu podrzucę ;)
A co do tego, co poruszyłaś, to takie artykuły co jakiś czas migają mi przed oczami i mam z tym, tak jak i Ty. Powiem więcej nawet, że z przyjemnością opłacam HBO, Netflixa, był Showmax to i Showmax, przymierzam się do Amazona i pewnie też i inne bym subskrybował, gdyby nie te ograniczenia lokalizacyjne. No ale cóż, jak nie chcą zarabiać na nas, to przecież nie będziemy z jakąś wielką pikietą maszerować na Brukselę ;)
Boli mnie, że Cloak & Dagger człowiek będzie zmuszony gdzieś pokątnie poszukać. Bo poza wszystkim, że chce się być do maksimum uczciwym, to te wspomniane wyżej serwisy, to to jest po prostu czysta wygoda.
No to, żeby było Ci raźniej, to i ja tu trochę te żale wylałem ;)
p.s. miłego wieczoru, nieznajoma :)

ocenił(a) serial na 8
yuflov

Jesienią 2019 Disney + ma wejść w wersji testowej do USA, czyli u nas pewnie 2021:) Również życzę miłego wieczoru, a w razie znalezienia jakiegoś bezpiecznego źródła do serialu bardzo proszę o link, odpłacę się tym samym.

Malagosza

Jak tylko trafię, to podeślę Ci tutaj czysto altruistycznie :)

Malagosza

Swoją premierę miały już pierwsze 2 odcinki, ale jakieś takie te linki i jakości, że ja cierpliwie poczekam na Disney'a i od razu na cały sezon.

Malagosza

Sprawdź na fili.cc :)

Malagosza

Witam cały serial mozna znaleźć z tego co wiem to tylko na zalukaj. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones