PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771080}

Cloak & Dagger

6,6 2 882
oceny
6,6 10 1 2882
Cloak & Dagger
powrót do forum serialu Cloak & Dagger

C&D czy Runaways?

ocenił(a) serial na 4

Obejrzałam oba sezony obu serialu (oba się zaczynają, oba są o młodzieży w podobnym wieku), ale Rw jest dużo, dużo lepszy moim zdaniem. Nie chodzi tylko o diversity, ale postacie są mniej oczywiste, historia bardziej wartka itd.
Tutaj męczę się z bohaterami. Nikt nie jest wyraźną postacią, wrogowie są miałcy, a na wszelki wypadek, wszystko jest tłumaczone po 2-3 razy i jeszcze pokazywane w iluś scenach, żeby przypadkiem ktoś nie zgubił wątku.
Historia się dłuży, jest masa słabych dialogów, a najciekawsza jest detektywka (której daleko do dobrej historii).

Czy to tylko moje wrażenie?

ocenił(a) serial na 6
mtx

Dzięki za te komentarze bo obejrzałem pierwszy odcinek i nie wiem czy mam ochotę dręczyć się dalej.

Jestem zbyt zgorzkaniły żeby oglądać filmidło o tym, że wszyscy są dobrzy chyba, że są źli, a cud ma im krzywdy wynagradzać.

ocenił(a) serial na 6
ArchieIl

Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.

Zdecydowanie targetem nie jestem tego serialu.

Niby są jakieś problemy w nim ruszane ale w zasadzie tyle samo można przeglądając gazety zrozumieć z rzeczywistości gdzieś tam.

W sumie nie wiem czy polecać czy odradzać ten serial ale każdy robi to co lubi.

Odcinek 7 polecam każdemu, a reszta utknęła gdzieś i wątpliwe czy sensu w kontynuacji nabierze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones