Cień i kość
powrót do forum 1 sezonu

Aktorzy grający Kaza i Jaspera bardzo mi się podobali, zdecydowanie na plus. Efekty specjalne zadowalające i serial ma potencjał. Oby go nie zepsuli.

Jedynym ,,ale" jest postać Generała, ten aktor jakoś mi tu nie pasuje (albo po prostu nie lubię Darklinga i to dlatego.)

juliskaaa

Nie wierzę! Czyli są jednak osoby, które tak jak ja nie lubią Darklinga.

ocenił(a) serial na 7
marcelina179

Tak, dokładnie! Jego postać według mnie nie ma w sobie nic specjalnego (zarówno w książkach jak i w serialu). Zazwyczaj jestem fanką tych czarnych charakterów, ale Darkling jest jakiś taki nijaki. :)

juliskaaa

Zgadzam się. Zdecydowanie bardziej wolę Nikolaja czy nawet Mala, który tak wszystkich irytuje ;)

ocenił(a) serial na 7
juliskaaa

jak widać wszystkim się nie dogodzi :)) mnie akurat Jasper i Kaz wyjątkowo drażnią ( wyglądają jak postacie z komiksu) , a a zaraz po nich Mal- zupełnie nijaki.

kargulowa555

Jasper jest troszkę przerysowany, ale to postać raczej komediowa więc trudno o polemikę ;)
Za to Kaz sądzę odwrotnie, ładnie dobrany, gra świetnie, widać po nim zróżnicowane emocje, więc aktorowi kibicuję jak najbardziej :)

Co do Mala natomiast, niestety się zgodzę, postać nijaka, a aktor średnio dopasowany do pierwowzoru książkowego dodatkowo nie pomaga.

ocenił(a) serial na 7
Prozalina

Zgodze się, że mal nijaki. Kaz super, zdecydowanie na plus a Jasper chyba miał być taki przerysowany, przynajmniej bardzo pasuje to akurat do tej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones