Cień i kość
powrót do forum 1 sezonu

Zaczęłam oglądać w sumie tylko z sympatii do "księcia Kaspiana" i podczas 2 pierwszych odcinków czułam się dość zagubiona, zbyt dużo niewidomych, kto skąd i dlaczego nie bardzo było wyjaśniane, chyba twórcy założyli, że to serial dla tych, którzy czytali książki i kumają bazę. Ale od 3 odcinka zaczęło się wszystko klarować i historia mnie wciągnęła i z każdym odcinkiem było coraz lepiej. Co prawda w końcowych epizodach nieco idiotyczne decyzje głównej bohaterki zaczęły mnie lekko irytować, że nawet zaczęłam kibicować antagoniście, ale i tak całość to bardzo satysfakcjonująca rozrywka. Na koniec naprawdę duży plus - efekty bardzo zacne a kadry są iście malarskie, naprawdę bardzo się przyjemnie to ogląda, operator kamery naprawdę widzi światło i warto chociażby dla samych względów estetycznych,

ocenił(a) serial na 7
villemo75

Serio? Za dużo niewidomych a "operator widzi światło"? :D
Ech, ta pompatyczna mowa nastolatków...

picar

Pompatyczna? Jeśli t o dla Ciebie wyszukane, to chyba należy Ci współczuć, ja na zdjęcia zwracam uwagę szczególną, jestem fotografem. Z tym nastolatkiem kolejne pudło, mam 45 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones