Cień i kość (2021-2023)
Cień i kość: Sezon 1 Cień i kość sezon 1, odcinek 1
odcinek Cień i kość (2021-2023)

Oślepiający błysk

A Searing Burst of Light 52m
7,1 652
oceny
7,1 10 1 652
Cień i kość
powrót do forum s1e1

Aż musiałem się zalogować i skomentować, chwilę temu zacząłem oglądać jestem jeszcze na pierwszym odcinku i już duża durnota mnie zirytowała 35 minuta 20 sekunda odcinka chłop podpala lampe chociaż mówione było żeby światła nie palić po czym stwór go porywa i na dodatek wypada mu z rąk lampa i jest pożar na statku serio? Trochę żenująca jest ta scena...

ocenił(a) serial na 4
Mikolaj_Packi

Cały serial jest taki...
Nie tylko to jest denerwujące. Nie zrozumiałeś są zachowania niektórych bohaterów. Bardzo słaba gra aktorska. I ogólnie cała ta magia gestów śmiesznie wygląda.

leszek_kw

Już pominąłem nawet fakt że główna bohaterka 5min przed tym wykonała sabotaż aby być z chłopakiem co poskutkowało że cała jej grupa musiała do wyprawy dołączyć i zginąć przez nią + tak kochała tego ukochanego i tak poświęcała innych dla niego żeby na koniec go olać i być z generałem i to wszystko w jednym odcinku

leszek_kw

DLA CIEBIE są niezrozumiałe. Bo se siedzisz w ciepełku i oglądasz. W życiu na pewno też się zachowujesz nielogicznie, i to nieraz :)

ocenił(a) serial na 4
toyminator

Czytałem całą trylogię groszy i książka jest tak samo słaba jak serial. Bohaterowie tak samo wkurzają czytelnika jak postacie serialu widza. Jako adaptacja jest całkiem spoko bo wiernie oddaje książkę. Tak samo nie lubi się głównej bohaterki w serialu jak w trylogii xD

Mikolaj_Packi

Zastanawia mnie jedno. Czemu oni ie byli pod pokładem(zakładam że dużo towaru, i nie było gdzie się schować) I jak oni wrócili? W sensie ona zabłysła światłem, i statek się obrócił i wrócili stamtąd gdzie wypłynęli. Przecież to sensu nie ma. Ci co byli na pokładzie, wszyscy ledwo żyli, więc kto nadymał żagiel, i jak u licha okręt sam zawrócił?  A co do chłopa z lampą. To zawsze znajdą się takie pajace. W życiu realnym także. Powiesz takiemu, żeby czegoś nie zrobił, to i tak to idiota zrobi. Albo z głupoty, albo z strachu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones