PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31904}

Cień anioła

Dark Angel
7,5 12 881
ocen
7,5 10 1 12881
Cień anioła
powrót do forum serialu Cień anioła

Logan

ocenił(a) serial na 8

Właśnie odświeżyłem sobie cały serial. Wczoraj po ostatnim odcinku doszedłem do wniosku, że...
Logan w drugim sezonie zrobił się strasznie irytujący. O ile w pierwszej dało się go lubić, o tyle
później jego prawienie banałów, częste milczenie i zwyczajny brak charyzmy aż raził w oczy. Postać
kompletnie nie rozwinęła się względem poprzedniego sezonu, w zasadzie można go było zamknąć
w trzech schematach. Uczucia do Max, "Czyste spojrzenie" i maniakalna chęć powrotu do pełnej
sprawności. Zbyt rzadko okazywał emocje, w pewien sposób scenarzyści ucięli mu jaja.

ocenił(a) serial na 10
Salas11

Zgadzam się z Tobą. W pierwszym sezonie Logana nawet lubiłam, w drugim irytował mnie tak bardzo, że liczyłam na to, że go w końcu wirus zabije... Niestety, przeliczyłam się ;)
Mam wrażenie, że na jego postać w II sezonie bardzo duży wpływ miała atmosfera na planie, czyli głównie jego i Alby gwiazdorzenie, a przez to zmiany w scenariuszu, które na korzyść nie wyszły. W każdym razie, kiedy od czasu do czasu odświeżam sobie serial, w drugim sezonie większość scen z Loganem po prostu pomijam...

ocenił(a) serial na 8
Salas11

Tak z innej beczki, skoro Logan i Max nie kochali się z powodu wirusa? Lateksowe rękawiczki już pokazali w filmie to z lateksową gumką też by mogli hehehe. "masz łeb i **uj to kombinuj" :D

kowal1528

Musiałby mieć lateksowy cały kombinezon:) No i łącznie z głową musiałby być w tym lateksie. No ale jakby chciał to by dał radę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones