PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 31 167
ocen
7,4 10 1 31167
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

Denko...

ocenił(a) serial na 3

Fabuła wygląda tak, jakby zmontował ją ktoś, kto przeczytał 5 kryminałów i uznał, że już może też. Banał, sztampa, klisze... Rozprawa sądowa tak, jak mały Kaziu sobie ją wyobraża. Dialogi? Proszę: "Nazywano cię Halogen?" "Dlaczego?". "Bo oślepiasz swoim intelektem", no przepraszam?! Wszystko nieudolnie sklecone, aż szkoda aktorów, ci, akurat, się starają i ratują, co się da, ale uratować wiele się nie da, bo nie ma tu wiele wielego... Uciekać przed oglądaniem! W świecie się roi, mimo wszystko, od dobrych seriali, darujcie sobie te pięć godzin przed ekranem!

edebski

Bzdury. Jestem wielkim fanem książek Mroza i serial od książki mocno nie odbiega. Jeden z lepszych seriali ostatnich lat.

Andrzejek324

No tak, to załatwia sprawę! Jesteś fanem więc on musi być dobry. Tymczasem to grafoman, a kto go czyta dopisz sobie sam.

ocenił(a) serial na 3
eddred

zgadzam się. serial i książki mroza to dno. CHOCIAŻ odsłuchałam ekspozycję w audiobooku (gosztyła był pretekstem) do połowy, bo od drugiej dostałam ataku paniki :(, i nawet do brzmiało w miarę. jako jakiś zapełniacz do auta.

ocenił(a) serial na 3
Andrzejek324

Jeden z lepszych seriali?
No no...pojechałeś

jarbla

Dla mnie jeden z lepszych a oglądam wszystkie polskie.

ocenił(a) serial na 3
Andrzejek324

Rozumiem i szanuję Twój gust.
Fakt...na pewno jest lepszy od polsatowskiego Śladu.

ocenił(a) serial na 3
edebski

Fakt- dialogi tragedia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones