Chwała
powrót do forum 1 sezonu

Pierwszy odcinek

ocenił(a) serial na 8

Po pierwszym odcinku zapowiadał się bardzo dobrze, potem coraz gorzej. Skończyłem na trzecim, nudy i smęty. Powolne rozkręcanie zemsty, za mało akcji.

użytkownik usunięty
Przemek3001

No ja jestem właśnie na 4 i się nieźle rozkręca. Jestem zadowolona jak na razie, intryga się rozkręca, pierwsza osoba już ukarana

ocenił(a) serial na 10
Przemek3001

Bo to nie ma być akcja niczym wybuchające samochody, czy zabijanka jak w amerykańskim filmie, tutaj wszystko jest zaplanowane, zemsta jest długa i powolna by bohaterka mogła się nią cieszyć i upajać, świetna gra psychologiczna by wykończyć przeciwników, smierć była by za prosta i zbawienna, odbieranie tego co się kocha bohaterom jest lepsze i przyjemniej się na to patrzy. Nie bez powodu nazwa serialu to chwała. Trzeba się tak naprawdę wczuć i korzystać z powolnej psychologicznej wykańczanki każdego z bohatera.

ocenił(a) serial na 9
Przemek3001

to czemu oceniłeś serial na 7?

ocenił(a) serial na 8
Przemek3001

Dosłownie powiedziała to do swojej przyjaciółki bodajże już w pierwszym odcinku, że to wolna zemsta i wszystko jest skrupulatnie zaplanowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones