Chwała
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo fajny serial.
Trochę przydługi, można było wszystko spokojnie zawrzeć w 10/12 odcinkach.
Obawiałem się, że reżyser poprowadzi akcję tak, że główna bohaterka będzie mieć romans z mężem Yeon-jin Park. Jeśli chodzi ogólnie o niego to końcówka gdzie zabija kochanka swojej żony była trochę naciągana. Poza tym podobała mi się też scena jak dowiaduje się o jej zdradzie, jak nic nie znaczące szczegóły zaczynają być znaczące kiedy mamy jakieś wątpliwości, podejrzenia. Ta ilość torebek z Siesty była tak duża, że wychodzi na to, że żona dość często odwiedzała ten sklep… A jeśli chodzi o samego kochanka to podobał mi sie wątek jego daltonizmu. Aktor w rzeczywistości jest tak odmienny od granej przez siebie postaci, że ciężko jest uwierzyć, że to ta sama osoba.
Sa-ra świetnie zagrała narkomankę, jej charakteryzacja świetna, naprawdę widać było, że to uzależniona artystka.
Każdy z nich dostał to na co zasłużył. Czytam tutaj co ludzie na ten temat napisali i widzę zdziwienie, że główna świruska dostała najmniejszą karę, a niektórzy gorszą jak np. śmierć. Według mnie Yeon-jin dostała najgorszą karę - odrzucenie matki, społeczeństwa, rozwód z mężem, brak kontaktu z córką, koniec kariery, wpływów, drogich sukienek i torebek.
Czy końcówka mi się podobała? Szczerze nie mam pojęcia. Trochę jestem zawiedziony, bo mam wrażenie, że twórcy mocno popłynęli z tym mszczeniem się. Ciekaw jestem czy będzie 2 sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones