PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 079
ocen
7,7 10 1 23079
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Zakończenie

ocenił(a) serial na 8

Jestem rozczarowany. Generalnie nie jestem za banalnymi happy endami, ale ten serial, jako
jeden z nielicznych, zasługiwał na takie właśnie zakończenie. Ten fanowski film na yt jest
zdecydowanie bardziej odpowiedni niż to co wymyślili twórcy. Miejmy nadzieję, że plany Zacharego
Levi wypalą i będzie film, w którym będzie jasno i czysto powiedziane, że odzyskała pamięć. Albo
niech film się koncentruje na odzyskiwaniu pamięci. Będę zadowolony z obu opcji. Niech działają i
naprawią ten burdel, który zrobili ;)

ocenił(a) serial na 7
MrDamianOZ

...to nieporozumienie, nigdy im tego nie wybaczę.

ocenił(a) serial na 8
freeman10

no chyba że naprawią to w filmie, o którym tyle Zach Levi mówi. Jak dla mnie byłoby spoko, gdyby jej pamięć wracała częściowo. Na takiej zasadzie jak już było w serialu - pamiętała o wirusie, pamiętała o plaży, pamiętała o Weinerlicious. W filmie mogłaby pamiętać znaczną część ale jeszcze mieć jakieś luki. można by z tego wyciągnąć wątek komediowy - będzie rozmowa o kimś na co Sarah do Chucka:
- znamy go?
- tak
- lubimy?
- nie

wtedy może im to wybaczę ;)

ocenił(a) serial na 10
MrDamianOZ

Zakończenie w serialu jest otwarte. Po pocałunku nie wiemy co było dalej. Być może Sarah odzyskała pamięć, być może nie. Twórcy pozostawili sobie otwartą drogę do ewentualnej kontynuacji. Ale póki nie ma definitywnego zakończenia, każdy może wybrać sobie takie, które najbardziej mu odpowiada. Wiem, że nie wszyscy przepadają, za otwartymi zakończeniami, ale na tym polega ich wyjątkowość, że można je dostosować do siebie:)

ocenił(a) serial na 8
nero00

ja nie mam nic przeciwko otwartym zakończeniom. ale moim zdaniem do tego serialu pasowałby taki typowy happy end na zasadzie i żyli długo i szczęśliwie. co do kontynuacji to jestem jak najbardziej za - oby tylko Sarah odzyskała pamięć :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones