Chirurdzy
powrót do forum 7 sezonu

sezon 7

ocenił(a) serial na 8

nie wiem,czy tylko ja mam takie wrażenie,że 7 seria jest ,delikatnie mówiąc,trochę naciągana.Oglądam z przyzwyczajenia.Bo to jest jedyny serial,który oglądam od pierwszego odcinka.Uwielbiam go.Mam nadzieję,że nie zrobi się taki NORMALNY.

użytkownik usunięty
kwachowa

W sumie to poczekajmy z osądami narazie jeszcze się sezon 7 nie skończył jeszcze 1 odcinek zobaczymy dopiero i potem będziemy się żalić hehe.

ocenił(a) serial na 7
kwachowa

nie tylko ty masz takie wrażenie. po dwóch pierwszych odcinkach, które mi się podobały jako początek po wystrzałowej końcówce poprzedniej serii, rozkręciło się dopiero na koniec. mam nadzieję, że wrócą starzy, dobrzy chirurdzy bo inaczej pozostanie mi albo śmierć z nudów albo zaprzestanie oglądania niestety.

ocenił(a) serial na 7
kwachowa

według mnie w samym środku sezonu było kilka odcinków zupełnie niepotrzebnych. Początek był dobry i teraz końcówka bardzo mi się podoba, ostatnich kilka odcinków jest bardzo dobrych i mam nadzieję, że na finale się nie zawiodę, także nie jest tak źle, jak wszyscy mówią. Jest to sezon inny niż poprzednie. Tym razem postawili na uczucia, nie akcję, i jeśli o mnie chodzi, mogę nawet powiedzieć, że mi się ta zmiana na emocje dawkowane spokojnie, całkiem podoba. W końcu nie można w kółko ciągnąć tego samego.

googaify

Dla mnie ten sezon jest bardzo dobry :) śmieszny, wzruszający, nowe postacie, które wzbogacają fabułę.
Owszem jest inaczej, ale to chyba zrozumiałe po 7 latach kręcenia serialu?
A jak na 7 serii, ta nadal trzyma bardzo dobry poziom!!- to już wg mnie Gotowe na wszystko, które to także oglądam, strasznie się zepsuły...
Jedyny trefny pomysł to był musicalowy odcinek.

ocenił(a) serial na 10
marharytka

Środek tego sezonu faktycznie trochę był nudny ale końcówka całkiem dobra. Utworzyły się i utworzą jeszcze (w ost. odcinku) ciekawe wątki na sezon 8...

madfilipo

Mi musicalowy odcinek się bardzo podobał! Nie spodziewałabym się czegoś takiego, a im się taki zabieg udał. Nie podejrzewałam Owena o taki głos ;) Fajniy pomysł, coś zupełnie innego.

ocenił(a) serial na 10
marharytka

Marharytka zgadzam się właśnie oglądam sezon 7odcinek 17 i jestem po prostu oburzona, nie da się tego oglądać. Uwielbiam chirurgów, ale pomysł z musicalem to totalny niewypał mam nadzieje, że to jest jednorazowy eksperyment i że to się więcej nie powtórzy.

ocenił(a) serial na 10
Ruby_Angel

poprawka odcinek 18 ;)

ocenił(a) serial na 10
kwachowa

Normalnie uwzięli się na tego biednego Alexa :/ Najbardziej maltretowana postać w przekroju ostatnich kilku sezonów. A niech tylko spróbują go wy'out'ować z 8. sezonu, to po prostu...

ocenił(a) serial na 9
kwachowa

Moim zdaniem w sezonie 7 akcja rozwija się bardzo dynamicznie, wątki z tego sezonu rozwijają się bardzo ciekawie i nie powiedziałbym że są naciągane. Nie mogę powiedzieć niczego złego. Jeden z lepszych seriali moim zdaniem. Czekam na następny sezon.

hempmen

dla mnie 7 była słabsza od reszty, oprócz odcinka "musicalowego" to był szał!! oglądałąm po kilka razy, całą reszta średnio na jeża, ale fajnie że będzie 8

kwachowa

chciałbym żeby wróicł Burke i wątek Bailey był bardziej rozbudowany, Owen + Christina mnie wkurzali cały czas Owen powinien być z tedy-która też mnie wkurzała, powninna zniknąc, niech wróci Addison i Burke i Izzie by się działo wtedy! Ta ciąża Christiny całkiem od czapy tak samo to dziecko Meredith adoptowane kiedy Derek ją olał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones