Chirurdzy
powrót do forum 18 sezonu

Stwierdzam to z bólem serca, ale czasy jego świetności już dawno minęły. Teraz tylko psują mi wyjątkowy serial, który zdobył moje serce wiele sezonów temu. Podobają mi się obecnie tylko drobne elementy, najczęściej jakieś pojedyncze dialogi. Straszna szkoda.

ocenił(a) serial na 10
marlenn

Serial pogorszył się od momentu odejścia Sandry, po odejściu Patrica całkowicie stracił na wartości. Teraz tyle nowych postaci, a te które były od początku i miały jakąś wartość poodchodzily z serialu

asienka525

teraz to już nie ten serial, dlatego od odejścia Dereka powinni zrobić kontynuację, jakiś spin-off pod innym tytułem, a nie kompromitować nasze serial. To co teraz się tam wyprawia to jakaś masakra :(


Dodam, że niestety ogłoszono kolejny, nawet nie ogarniam, który już sezon :( nawet amerykańscy fani na ich fanpage'u piszą, że powinni już skończyć. 

ocenił(a) serial na 6
marlenn

Weszłam na forum z ciekawości, chciałam zobaczyć, co myślą inni. Skończyłam oglądać na 14 sezonie, miałam już naprawdę dość, a kiedyś był to mój ulubiony serial. Szkoda, że nie skończyli go w porę. Szkoda, że poszedł w taką stronę, w jaką poszedł.

ocenił(a) serial na 10
Limonkowa

Dokładnie, strasznie naciągany na siłę już. A aktorka która gra główna bohaterke widać że jest znudzona ta rola.

marlenn

Serial skończył się na 3 sezonie. Burke nadawał klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones