Chirurdzy
powrót do forum 17 sezonu

COVID

ocenił(a) serial na 8

Człowiek chciał odpocząć trochę od tego szaleństwa, które panuje na tym świecie, a tu co nam zaserwowali reżyserzy? COVID... eh, nie wiem, czy dam radę obejrzeć ten sezon...

ocenił(a) serial na 10
renat_24

Gdzie oglądasz? Ja oglądałam na allltube ale trzeba zapłacić żeby oglądać

ocenił(a) serial na 10
princes125

Też tam oglądałam i teraz d*pa, znalazłaś jakąś inna stronę?

ocenił(a) serial na 8
princes125

ściagam, torrent

ocenił(a) serial na 8
princes125

jak zapłacisz to podadzą ci linki do "płatnych" serwisów. Na tym to polega
Możesz ogladać na filman.cc za darmo

ocenił(a) serial na 9
renat_24

oglądam ,ale na kazdym odcinku ryczę jak bóbr :/

ocenił(a) serial na 8
beetty

minęły 4 miesiące i nic się nie zmieniło... 13 mnie rozwalił jakby ktoś gaz łzawiący puścił z filmem...

renat_24

ja tutaj wszystkie odcinki 17 sezonu oglądam https://filmhit.pl/seriale-online/chirurdzy/

ocenił(a) serial na 8
renat_24

Covid covidem, ale w każdym odcinku serwują wykład BLM, już się słabo robi. Wiem że czarni w US mieli ciężko, że nadal często mają, ale powtarzanie tego z uporem maniaka jest już niestrawne i nudne. Shonda idzie w politykę.

ocenił(a) serial na 3
kkaska2

Że o homopropagandzie nie wspomnę. Za chwilę będzie więcej homoseksualistów w serialu niż hetero. Przestałam to oglądać odkąd aktorki grające Arizonę i April odeszły z serialu. Ale widzę na youtube fragmenty tego sezonu i tylko tematy propagujące lewacki styl życia plus koronawirus.

aksa12

dobrze, że prawackiego nie propagują, mamy tego w pl do porzygu

ocenił(a) serial na 3
Nina281

Na szczęście u nas nie dają rady zrobić prania mózgu lewacką propagandą jaką serwują na zachodzie. Widzę na forum, że ludzie na szczęście ogarniają, że większość nowych seriali USA i UK próbuje robić ludziom papkę z mózgu. Rzygać to się chce jak się widzi durnotę lewaków.

kkaska2

Biały człowiek - ma być teraz synonimem zła wszelkiego...

renat_24

Nie da się tego oglądać, chyba najgorszy narazie sezon. Ciągle słyszę, black people to, black people tamto... Ehh. Nigdy nie byłam rasistka, ale za chwilę się nią stanę...

renat_24

tej propagandy się już nie da, Wirus wirusem, ale karmienie nim w "rozrywce" przestaje być rozrywką. Trzeci serial, który brnie w tym kierunki porzucam... Tragedia...

ocenił(a) serial na 8
renat_24

Stety niestety muszę się zgodzić, jak już wprowadzili protesty BLM w 12 odcinku, to koniec. Uwielbiałam ten serial, ale nie jestem w stanie go oglądać, zaraz to ja się stanę rasistką.

ocenił(a) serial na 8
butterfly86

W 14 odcinku już jest mowa o "white supremacy". Smutne że nawet z takiego serialu robią tubę propagandową.

ocenił(a) serial na 10
kkaska2

Gdzie oglądasz? Kurde ja wszędzie szukam i nie ma a linki podane tutaj sprzed pół roku nie działają ;(

ocenił(a) serial na 8
zenczita

Ściągam z ddl. W polskiej tv leci na Fox sezon 17

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones