Chirurdzy (2005)
Chirurdzy: Sezon 5 Chirurdzy Sezon 5, Odcinek 14
Odcinek Chirurdzy (2005)

Prosto z serca

Beat Your Heart Out 44m
9,0 1 099
ocen
9,0 10 1 1099
Chirurdzy
powrót do forum s5e14

s05e14

ocenił(a) serial na 9

Co sądzicie o 14 odcinku. Według mnie scenarzyści niepotrzebnie przeciągają chorobę Izzi. Nie podobało mi się również zwolnienia, gdy Yoang i Hunt przechadzają się po korytarzu, jakież to było cnotliwe :D Ale ogólnie odcinek dobry, nie najlepszy ale dobry :)

użytkownik usunięty
Fafulinka

Odcinek był dobry. Spowolnienia dały fajny efekt. Najlepsza scena to ta z doktor Dixon. A co do choroby Izzie, obawiam się że może to być krok do pozbycia się z obsady Katherine Heigl. Oby nie.

ocenił(a) serial na 9

Ja też nie chciałabym, żeby Izzi zniknęła, jest moją ulubienicą :) Ale gdziesz przeczytałam, że K. Heigl sama chce zrezygnować z roli Izzi :|

ocenił(a) serial na 10
Fafulinka

Moim zdaniem te spowolnienia były nawet śmieszne:D Ogólnie odcinek fajny, ale nie zrozumiałam tego wątku z chorobą Izzie...? To jest chora czy nie? Ale się zawiodłam na ostatniej scenie już sobie wyobrażalam jak Derek się oświadzcza Mer, a tu dzwoni Addison:) Ciekawe "was ist los?":)

użytkownik usunięty
kasia12088

no cristina i owen bylo nawet smieszne... w zyciu nie myslalam ze cristina moze byc przedstawiona w tak "romantyczny" sposob ;)

izzie jest chora. dlatego widziala dennyego. i teraz "robi" sobie te wszystkie badania zeby sprawdzic co jej dolega.

a co do telefonu addison. wiadomo juz po co zadzwonila ale teraz mam nadzieje ze cala ta sytuacja nie namiesza nic w planach dereka co do oswiadczyn. jak juz postanowil i tak sie przygotowal to mogloby im sie wkoncu udac. mam nadzieje ze ani addison ani jej brat ani nikt inny nie odwiedzie dereka od jego zamiarow ;)

odcinek ogolnie nawet fajny... ciekawe co mark postanowi zrobic... i fajnie ze coraz czesciej pojawiaja sie ich stazysci... przynajmniej wnosza rozluznienie i smiech ;)

ocenił(a) serial na 10

"wiadomo juz po co zadzwonila"-ja nie wiem po co:D A co do choroby Izzie to chodzi mi o to, ze tamta powiedzila jej ze ma tylko anemię? i ona tak się cieszyła...A gdzieś czytalam ze ma miec raka mózgu..????

użytkownik usunięty
kasia12088

zadzwonila do dereka bo jej brat Archer mial wypadek i potrzebowal operacji wiec addison poprosila dereka zeby go leczyl bo jest najlepszy.

a z ta anemia to moze byc tak ze raka mozgu nie wykrywa sie ze zwyklego badania krwi. nie znam sie na tym az tak ale zeby to stwierdzic to chyba potrzeba bardziej zaawansowanych badan np tomografii tak jak izzie probowala to zrobic.

albo jest tez opcja ze saddie pomylila wyniki badan. zrobili badania krwi izzie i tej pacjentce. izzie powiedziala ze ma anemie ale pacjentce ze ma raka, wiec moga tak zrobic ze pozniej wyjdzie na jaw to ze ktos pomylil wyniki izzie z ta pacjentka i to moze izzie ma tego raka a pacjentka anemie

ocenił(a) serial na 9

No właśnie też mi się tak wydaje, że Sadie pomyliła wyniki i to ta pacjentka ma anemię, a Izzi raka. Zreszta zobaczymy, czas pokaże.

użytkownik usunięty
kasia12088

zobacz zwiastun kolejnego odcinka,

http://www.filmweb.pl/topic/1078210/ODCINEK+15+!!!!+Chirurdzy+z+Prywatn%C4%85+pr aktyk%C4%85+razem!.html

Addison powróci tymczasowo do GA, ale raczej nie pomiesza planów Dereka, bo będzie chodziło o coś innego.

ocenił(a) serial na 8

Strasznie fajny odcinek. Gorszy od 13 i 12, ale fajny. Momenty Owen&Cristina śmieszne. Troche się wkurzyłam bo już myślałam, że Derek się oświadczy, ale cóż....
No i mi się też wydaje że Saddie pomyliła wyniki.
A w tym szpitalu się roi od lesbijek.....

ocenił(a) serial na 10
Lexie

No to teraz nie których zmartwię:

http://film.onet.pl/0,0,1914310,wiadomosci.html

Bye Izzie, bye George

użytkownik usunięty
avonelee

Oj, T.R. Knight nie lubię, ale Heigl powinna zostać. Jest taka przeurocza :D
No ale jak już coś, to mam nadzieję że postać Izzie nie zostanie uśmiercona, bo wtedy nie miałaby szans powrotu do serialu nawet jako gość (nie licząc przypadku powrotu jako duch, bo to nie to samo). Możliwe że razem z Geirgem gdzieś wyjadą? W podróż po świecie. Albo dostaną ofertę pracy w innym szpitalu.

ocenił(a) serial na 8

Nie!! Ja kocham Georga. Jedna z moich ulubionych postaci. Niech Heigl sobie idzie gdzie chce, ale T.R. ma zostać. Przecież jego postać jest świetna......

ocenił(a) serial na 10
Lexie

fajnie, ze Addison "wpada na chwile" do GA (ciekawe czemu?) /// mam nadzieje, ze to nie pokrzyzuje planow Dereka i jeszcze raz przyozdobi tak ladnie pokoj i sie w koncu oswiadczy a Mer sie zgodzi :) // a co do tych spowolnien to to jakies dziwne jest zreszta mialam wrazenie ogladajac ten odcinek, ze jakos inaczej byl krecony; moze inna tasma, kamerzysta?? (tak dziwnie caly czas byly zblizenia na twarze postaci, a obraz troche jak w modzie na sukces tak dziwnie sztucznie :/ // ) tez odniesliscie takie razenie?? :)

juz jutro GA 5x15 !! :):)

ocenił(a) serial na 6
Fafulinka

Spowolnienia z Christiną... dziwne. Nie dowierzałam. Teraz się namiesza: znajoma Hunta, Addie z powrotem, Archer. Jeszcze Mer pomyśli, że Derek dlatego jest dziwny, że coś z Addison. Fajne odcinki będą:)
Zgadzam się, choroba Izzie przedłużana. O co chodzi? Miała wizje Denny'ego bo jest chora, a teraz nic? Nie kumam. Ale niech zostanie w serialu! Z Alexem!

użytkownik usunięty
_S_

denny caly czas przychodzil do izzie zeby jej powiedziec ze jest chora bo ona o tym nie wiedziala a teraz juz wie wiec denny juz nie musi przychodzic ;)

ocenił(a) serial na 10

ja bym wolała gdyby Denny jeszcze pojawiał się w serialu :)

użytkownik usunięty
kasia_18_92

mnie on juz wkurza. podobal mi sie jak byl wczesniej i pozniej w "niebie" i nawet w pierwszych odcinkach 5 sezonu ale jak izzie zaczela uprawiac z nim seks to juz mnie kompletnie 0d niego odrzxucilo :/ juz nie chce go ogladac :)

ocenił(a) serial na 10

o co chodziło w tym fragmencie na początku 14 odcinka jak Hint wchodzi do jakiegoś pokoju z Markiem ? ;p bo nie zaczaiłem ;p

użytkownik usunięty
tomekhk

hunt ;) w poprzednim odcinku lexie "zlamala" markowi penisa a callie wezwala to tego hunta bo wiedziala ze on umie to naprawic i sie nie wygada. wiec weszli do tego pokoju na kontrole lekarska ;)

Fafulinka

O nie!!! Izzie nie może odejść z serialu! To moja ulubiona bohaterka :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones